Ново
WOKOTO 6 Кутии Злато Сребро Шупливи Помине Уметност Studs Поставите Ѕвезда Месечината Цвет Нокти Занитвам Комплет за Нокти Накит Украси Со 1Pc Пинцети И Собирачи Молив

WOKOTO 6 Кутии Злато Сребро Шупливи Помине Уметност Studs Поставите Ѕвезда Месечината Цвет Нокти Занитвам Комплет

Достапност: Залиха
DEN 239.76

ПАКЕТ СОДРЖИНА – 6 Кутии помине уметност украси и 1 Компјутер помине пинцети за асистент, Злато и сребро , Микс-големина, Микс-форми помине уметност украси.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ-Нокти Пинцети и Rhinestones Берач Молив направи тоа лесно да се примени 3 D помине украси.СОВРШЕН ДИЗАЈН ЗА НОКТИ, различен дизајн за задоволување на вашите различни потреби, доволно за вашата дневна резервни и замена.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.МИКС ФОРМИ, можете да користите различни форми метални украси за да се создаде свој дизајн помине уметност, доволно за вашата дневна резервни и замена.Пакет Содржина : - 6 Кутии помине уметност studs - 1 Pc Берач Молив - 1 Компјутер Помине Пинцети Функција : - 100% сосема нов и висок квалитет. - Совршен помине уметност постави алатка за двете професионалци и почетници. - Нокти декорација и алатка. - Овие две алатки се одлични за оние мали и тешко да се избере studs. - Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите. - Исто така, можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Како да го користите : 1. Чистење на површината на ноктите. 2. Се применуваат на база на грб и да чекаат за сушење. 3. Се применуваат на ноктите лепак и да го изберат тоа на ноктите. 4. Се применуваат на врвот грб.Топло answer : ___________________________ note : - пинцети има совет точка, ве молиме чувајте го надвор од дофат на деца. - Поради прирачник за мерење, може да има мала грешка во квантитетот. - Лепилото не е вклучена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1.Нов и висок квалитет 2 Чистење на површината на ноктите, четка база полирач, ставете го на ноктите и печ�

Пакет : избрани бои помине уметност studs во еден складирање кутија 5 кутии.Лесно да се Применуваат на Прир�

Забрането Тело Накит пирсинг студ.Совршен обетки за мажите и жените.Разноврсна ' рскавица студ обетки и

????Пакет : 3 Boxes Метал Ноктите Уметност Studs ????Искра Камења : Овие Sequins може да послужи како убави украси, кој

Scroll