Ново
Перо Пенкала за Допир на Екранот, Ергономски Високо Чувствителни Капацитивни Перо Еластична Penpoint за Таблет Компјутери и Мобилни телефони,Погоден за iOS Android и Windows (Ц

Перо Пенкала за Допир на Екранот, Ергономски Високо Чувствителни Капацитивни Перо Еластична Penpoint за Таблет

Достапност: Залиха
DEN 210.96

Еластична Penpoint - Тоа доаѓа со еластична penpoint, која двојки на осетливост на притисок за да се постигне пофини чувство и прави да се чувствувате вие сте цртање.Мазна на Допир На допир капацитивни пенкало, не се во конфликт со екран, кој гарантира мазност и стабилноста на допир без заглавен, или cut.Широк Компатибилност - Ова капацитивни перо е погодна за i Phone, i Pad, Mac Book Air, i Pod nano, i Pod shuffle, i Pod touch, i Pod classic и други капацитивни екран осетлив на допир на мобилни телефони и таблет КОМПЈУТЕР без конфликт.Не Нула - шефот е направен од мек материјал, кој не е нула или оштетување на вашиот екран.Одличен Дизајн - Транспарентно диск овозможува многу подобра флексибилност и прецизност.Можете да го видите преку екранот од каде точно ќе се насочени еден кон.Боја : Црна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Компатибилен Модел] : ве Молиме Имајте предвид дека Меки Силиконски Случај Само Наменета за Samsung Галакс�

★ КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ На Табот S6 Пенкало Замена Галакси Јазиче S6 Допир Специјалното Пенкало Компатиби

Компатибилен со Галакси Note8, одговара на Сите НАС Превозници At&t, Verizon, ТМобиле, Спринт, НИ Мобилна.Мека на

AWINNER S Pen за Samsung галакси Забелешка 20Без Bluetooth Контрола.Трета Страна Додатоци.Одговара на Сите НАС Превозн

Компатибилност : Работи на сите осетлив на допир површини; употреба со i Pad, i Pod на Допир, i Phone и други допи�

ЛЕСЕН И УДОБЕН ЗА УПОТРЕБА Висока чувствителност, можете да напишете, клик двоенклик, влечете, дојдете,

УНИВЕРЗАЛНА ЕКРАН на ДОПИР за СОВЕТ ПЕН – Оваа универзална екран на допир за да го заклучите е компатиб�

Погоден модел : за Samsung Галакси Забелешка 10 / Забелешка 10+.Answer : ___________________________ Note : Ова пенкало е фабрика �

【 За производот】Компатибилен со : Samsung Галакси Забелешка 9 Сите Модел 【 Пакување】1 PCS Пенкало+ 5 Совети /

Лесен за користење : Не бара спарување, Прескокнете на спарување на Bluetooth процес, само инсталирајте ја ба

Apple Молив Совети : Компатибилен со i Pad Про Apple Молив 1 Генералот, Молив 2 Генерација, Logitech Креда Дигиталнио�

Овој производ ги користи високо квалитетен материјал и парична казна занает.Тоа е издржлив и сигурен.Ме

Професионално дизајнирана Работи за Дела за вашиот Форд 2020 Експедиција со зголемување на совет издржли

★ КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ (Не Bluetooth) Табот S6 Пенкало Замена Галакси Јазиче S6 Допир Специјалното Пенкало Ком

ЗА ПЕРО : Должина : 5 5"(140mm); Пенкало цевка со дијаметар од 0 35"(9mm); Диск дијаметар : 0 27" (6 8мм), вклучувајќи 2mm г�

Компатибилен Со : Samsung Chromebook V и Chromebook V ПЛУС XE520 QABK01 XE525 QBBK01 Доаѓаат со 3 Мека Совети и 2 Хард Совети+1 S pen.Ова�

Професионално дизајнирана Работи за Дела за вашиот Google Пиксели 3а XL со зголемување на совет издржливост

2 во 1, Работи на сите Универзални Екран на Допир за да го Заклучите Капацитивни екран и Resistive екран одгов�

Испорачува екстремна прецизност и транспарентен диск ви овозможува да видите преку екранот, каде што с�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Елегантен Дизајн ве Молиме да се најде Stylus Home магнетни перо Замена на Диск / Влакна совети од пребарува�

Scroll