Ново
Перо Пенкала за Леново Flex на 14 2-во-1 Конвертибилна Лаптоп, Активно Пенкало Дигитални Капацитивни Пенкало за Леново Flex На 14 Конвертибилна Лаптоп,Висока Прецизност с?

Перо Пенкала за Леново Flex на 14 2-во-1 Конвертибилна Лаптоп, Активно Пенкало Дигитални Капацитивни Пенкало

Достапност: Залиха
DEN 381.12

【 Домот Тенок Активни Перо】Чисто, Светло, Краток стилски дизајн со 146mm должина, 13.3 g тежина, 1.5 mm совет за правилно пишување и цртање специјалното пенкало за Леново Flex.Повеќе чувствителни со долго време облечен во најдобри перформанси.Голема Пенкало за Леново Flex На 14 Конвертибилна Лаптоп молив перо опции за изведувач,новинар,наставникот и учениците итн. 【На допир за Контрола на Дизајн】Овој молив за Леново Flex На 14 Конвертибилна Лаптоп има подобар контакт точка од врвот на прстот,кој обезбедува подобра точност да се малку допир се фокусира како копчиња на екранот конзола.Без повеќе големи прст пречи. 【Лесна Употреба】Со бафер единица на Совет дизајн ви дава повеќе прецизност и контрола против таблети и мобилни телефони екран.Без отпор кога цртање и пишување, како вистински перо за Леново Flex На 14 Конвертибилна Лаптоп【СОВЕТИ】Држете пенкало молив со мала склоност агол на екранот ќе имаат подобри пишување искуство.Користење на екранот заштитник нема да влијае на перформансите, ако вашиот уред има еден заштитник, можете да го користите без никакви грижи. 【Долги Работни Батеријата】вградената батерија обезбедува 20 часа активна употреба, а тоа е целосно наполнета со Микро USB во 60 минути.Smart Saver (скрин сејвер автоматско исклучување по 30 mintues за безбедност.Полнење на текст е 5 V/0.2 А. 【ВАЖНО】Не Користите Брз Полнач, како внатрешни чип ќе бидете оштетени поради високите валута. 【Топло Поддршка】Контактирајте со нас ако постои некое прашање или загриженост на производот или услугата.Тоа е нашата намера да понуди одлична услуга на клиентите за вас.Ние ќе се направи сé што е во право за вас.Ние го прават нашите најдобри во перото нудат.Перо Пенкала за Леново Flex на 14 2-во-1 Конвертибилна Лаптоп, Активно Пенкало Дигитални Капацитивни Пенкало за Леново Flex На 14 Конвертибилна Лаптоп,Висока Прецизност со Ултра парична Казна Совет,на Допир се Контролираат,Бела 1.5 mm парична Казна Точка Молив Перо за Леново Flex На 14 Конвертибилна Лаптоп ви овозможува да се подготви,пишување и навигација со неверојатна точност и нуди удобно пен-како контрола за Леново Flex На 14 Конвертибилна Лаптоп Молив Перо Елоксирани алуминиумски тело Специјалното пенкало за Леново Flex На 14 Конвертибилна Лаптоп Обезбеди трајност и нуди и стилски изглед на Допир за Контрола на дизајн го прави цртеж стилист молив за Леново Flex На 14 Конвертибилна Лаптоп на дофат за лесна преносливост и работата на Батеријата е доволно долго за ова Пенкало за Леново Flex На 14 Конвертибилна Лаптоп ви овозможува да комуницирате со вашиот уред е екран на допир за Овој стилист пенкала нуди лесно операција, додека обезбедува заштита од прашина и штета, достапни како нормален совет додека активно пенкало е надвор од моќта Лесни Чекори за да Започнете : 1. Притиснете на копчето 2. Отворени се препорачува цртање/пишување апликации во вашиот уред, и промената на внесување на ракопис. 3. Таму ќе одат.Уживајте во дизајн со перо, како сакате.Сега можете да почнете да го користите. 4. Совет : нема bluetooth врска или кабел за конекција со вашиот уред.Ако имате било какви прашања или грижа, само ги споделите со нас, ние ќе им помогне на решавање на проблеми и упатство како да ги користите styluss.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Широк Компатибилност】 Компатибилен со Површина / ASHP, итн., како Surface Pro 7 2019 / Про X 2019 / Про 6 / Pro (2017) / Pro 4 / Pr

Apple Молив Совети : Компатибилен со i Pad Про Apple Молив 1 Генералот, Молив 2 Генерација, Logitech Креда Дигиталнио

【КОМПАТИБИЛНОСТ】 Motorola G Перо Силикони Случај специјално дизајниран за полнење за Motorola G Перо Случај 2020

Компатибилен Со : Samsung Chromebook V и Chromebook V ПЛУС XE520 QABK01 XE525 QBBK01 Доаѓаат со 3 Мека Совети и 2 Хард Совети+1 S pen.Ова

Се продаваат како 1 Секој.Единаесет печатење во боја систем вклучува портокалови и зелени бои.Извонредн

【КОМПАТИБИЛНОСТ】 Motorola G Перо Силикони Случај специјално дизајниран за полнење за Motorola G Перо Случај 2020

★ КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ (Не Bluetooth) Табот S6 Пенкало Замена Галакси Јазиче S6 Допир Специјалното Пенкало Ком

ЗА ПЕРО : Должина : 5 5"(140mm); Пенкало цевка со дијаметар од 0 35"(9mm); Диск дијаметар : 0 27" (6 8мм), вклучувајќи 2mm г

УНИВЕРЗАЛНА ЕКРАН на ДОПИР за СОВЕТ ПЕН – Оваа универзална екран на допир за да го заклучите е компатиб

Лесен за користење : Не бара спарување, Прескокнете на спарување на Bluetooth процес, само инсталирајте ја ба

За LG П Stylo 4 Q710 MS П Перо LMQ710 FGN Q710 AL LML713 DL Q710 USB Полнач Порта со Микрофон и Вода Доказ Гумени Прстен,Вклучувај

Професионално дизајнирана Работи за Дела за вашиот Google Пиксели 3а XL со зголемување на совет издржливост

【Посебно Дизајниран за i Pad Серија】молив за i Pad е компатибилен со Apple i Pad 20182021 : i Pad 6 Генерација(9.7"), i Pad 7 Г

★【КВАЛИТЕТОТ НА】Сосема Нов Висок Квалитет на Специјалното Пенкало ★【ПОЈАВУВАЊЕ】за LG Stylo 5 / Stylo 5+ Q720

Професионално дизајнирана Работи за Дела за вашиот Форд 2020 Експедиција со зголемување на совет издржли

Компатибилен со Галакси Note8, одговара на Сите НАС Превозници At&t, Verizon, ТМобиле, Спринт, НИ Мобилна.Мека на

ЛЕСЕН И УДОБЕН ЗА УПОТРЕБА Висока чувствителност, можете да напишете, клик двоенклик, влечете, дојдете,

Scroll