Ново
MoKo Батерија Специјалното Пенкало, Капацитивни Молив Компатибилен со Површина Оди 2/Pro 7 2019/Про 6/Книга 3 & 2/Про X/Про 5 (2017)/Pro 4/Pro 3, Површина 3/Go/Лаптоп со 1024 Притисок Чувст

MoKo Батерија Специјалното Пенкало, Капацитивни Молив Компатибилен со Површина Оди 2/Pro 7 2019/Про 6/Книга

Достапност: Залиха
DEN 791.28

【Широк Компатибилност】 Компатибилен со Површина/ASUS/HP, итн., како Surface Pro 7 2019/Про X 2019/Про 6/Pro (2017)/Pro 4/Pro 3, Површина 3, Површината Оди/Оди 2, Површина Книга 1. 2. Позитивни пол страна надолу, Вметнете ја батеријата во него;. 3. Враќање на оригиналните позиција насока на стрелките на часовникот.Како да се замени Рефил?. 1. Користете ги алатките во пакет да нежно се ротира и да се повлече од рефил на Површината пенкало;. 2. Се најде на новиот рефил треба да се замени во пакет, со користење на вашата рака, нежно вметнете ја рефил во пенкало;. 3. Комплетна замена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

???? [БЕЗ ПРОБЛЕМИ] На Accu Point Активни Перо НЕ бара било каква форма на спарување на вашиот Галакси Јазиче На

【Посебно Дизајниран за i Pad Серија】молив за i Pad е компатибилен со Apple i Pad 20182021 : i Pad 6 Генерација(9.7"), i Pad 7 Г

ЗА ПЕРО : Должина : 5 5"(140mm); Пенкало цевка со дијаметар од 0 35"(9mm); Диск дијаметар : 0 27" (6 8мм), вклучувајќи 2mm г

★ КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ На Табот S6 Пенкало Замена Галакси Јазиче S6 Допир Специјалното Пенкало Компатиби

ЛЕСЕН И УДОБЕН ЗА УПОТРЕБА Висока чувствителност, можете да напишете, клик двоенклик, влечете, дојдете,

???? [ПРЕНОСНИ] Никогаш не ја изгуби својата перо повторно!Сега можете да се донесе вашиот пенкало заедно

【За Активни Перо】Чисто, Светло, Краток стилски дизајн со 146mm должина, 13.3 g тежина, 1.5 mm совет за правилно

【КОМПАТИБИЛНОСТ】 Motorola G Перо Силикони Случај специјално дизајниран за полнење за Motorola G Перо Случај 2020

ПОВЕЌЕТО НАРЕДБИ БРОД ВО РОК ОД 24 ЧАСА, А ПРИСТИГНЕ ВО 3 ДО 5 ДЕНА СО СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ.Три, 2 во 1 перо & п

Специјалното Пенкало.Телефонот Стои.Пресврт Акција Пишување Пенкало.Мазна Завршница Лесно Зафат.Елега

【2 Во 1 Дизајн Чувствителни Перо】2 различни големини гума совети во двете страни на пен, кој ви даде 2 опц

???? [РАЗНОВРСНА И УНИВЕРЗАЛНА] Оваа неверојатна перо работи со ТОЧНИ СОВРШЕНСТВО на вашиот Спин 3 (SP31453 N) и

AWINNER S Pen за Samsung галакси Забелешка 20Без Bluetooth Контрола.Трета Страна Додатоци.Одговара на Сите НАС Превозн

Компактен и мала тежина дизајн, лесно да се носат.ВграденВо мека глава за заштита на вашиот екран, и да с

Лесен за користење : Не бара спарување, Прескокнете на спарување на Bluetooth процес, само инсталирајте ја ба

Компатибилност : Работи на сите осетлив на допир површини; употреба со i Pad, i Pod на Допир, i Phone и други допи

Брз пристап до Акција за Кодови, Бележник, Пишување, S Пронаоѓач и Пенкало Прозорец со отстранување S Pen о

Компатибилен Со : Samsung Chromebook V и Chromebook V ПЛУС XE520 QABK01 XE525 QBBK01 Доаѓаат со 3 Мека Совети и 2 Хард Совети+1 S pen.Ова

★【КВАЛИТЕТОТ НА】Сосема Нов Висок Квалитет на Специјалното Пенкало ★【ПОЈАВУВАЊЕ】за LG Stylo 5 / Stylo 5+ Q720

Елегантен Дизајн ве Молиме да се најде Stylus Home магнетни перо Замена на Диск / Влакна совети од пребарува

【 За производот】Компатибилен со : Samsung Галакси Забелешка 9 Сите Модел 【 Пакување】1 PCS Пенкало+ 5 Совети /

【КОМПАТИБИЛНОСТ】 Motorola G Перо Силикони Случај специјално дизајниран за полнење за Motorola G Перо Случај 2020

♥КВАЛИТЕТ : Brand New Висок Квалитет Загарантирана!Без Bluetooth ♥Компатибилен : Галакси Забелешка 9 СМN960 ,Жолта

Се работи За : Мото G Перо 2021 , Модели : XT2115 100% Нови и Најдобар Квалитет.на pen може да се открие од сега кога

Повеќеслојна заштита : мал помошни алатка за да го заштитите екранот од отпечатоци од прсти и гребнатин

За LG П Stylo 4 Q710 MS П Перо LMQ710 FGN Q710 AL LML713 DL Q710 USB Полнач Порта со Микрофон и Вода Доказ Гумени Прстен,Вклучувај

Компатибилен со Галакси Note8, одговара на Сите НАС Превозници At&t, Verizon, ТМобиле, Спринт, НИ Мобилна.Мека на

【КОМПАТИБИЛНОСТ】 Motorola G Перо Силикони Случај специјално дизајниран за полнење за Motorola G Перо Случај 2020

Scroll