Ново
Yodensity Порцелански Чинии Супа со Рачки, Сет од 4, 20 Унца Керамички Crocks за француски Кромид Супа, Житарки, Овес или Чили, Пластовидно Чинии, Голема Порција Crocks се Микроб?

Yodensity Порцелански Чинии Супа со Рачки, Сет од 4, 20 Унца Керамички Crocks за француски Кромид Супа, Житарки,

Достапност: Залиха
DEN 516.00

ПРО-ОДДЕЛЕНИЕ ПОРЦЕЛАН - Прва класа на квалитет, нашите домот супи чинии се направени на професионална одделение порцелан, познати за да биде не-porous, отпорни на топлина, чип-отпорни, и потрајни од stoneware.Про-одделение порцелански се води слободна и нетоксичен.Топ qulity и еко-пријателски материјал Направен од врвни квалитетни керамички, висока температура отпуштање.Не-токсични, не пластични!Лесно да се чисти, безбедно користење во машина за миење садови, замрзнувач.Микробранова безбедно.Тоа зема само малку простор во кабинетот, со што на кујната кабинет уредни и чисти.Тие лесно може да се поклопува со вашиот друг прибор за јадење.МУЛТИ ПАКЕТ - Ќе примите не една, туку, ЧЕТИРИ елегантно направени порцелански чинии со рачки; големо множество за семејството да уживаат житарки, француски кромид супа, чорба, чили, и многу повеќе на вашиот омилен вкусни оброци.Тие?лл секако импресионира семејство и пријатели со нивните висок квалитет шарени надворешноста и чиста бела внатрешни работи. 100% ГАРАНЦИЈА Ние нудиме 100% гаранција за квалитет.Ако не сте целосно задоволни со вашиот порцелан , ги врати за ЦЕЛОСНА НАПЛАТА, без прашања праша.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Прекрасен подарок за избор за пријатели, семејство и колеги како housewarming подарок.Секој сад е исклучителн

ТОА Е ВРЕМЕ ДА се УДРИ го ПАУЗИРАТЕ И да го ЈАДАТ : Ова е повеќе од сад.Mora е латински збор за "Пауза", како п�

Ramen садRamen сад е направен од висококвалитетна керамика.Повеќе не се лизга и издржливи.Голем капацитет5 р�

Ramen садRamen сад е направен од висококвалитетна керамика.Повеќе не се лизга и издржливи.Голем капацитет5 р�

Ramen садRamen сад е направен од висококвалитетна керамика.Повеќе не се лизга и издржливи.Голем капацитет5 р�

Тоа е направен од висока класа материјал, кој може да издржи долгорочна употреба.Сетот вклучува 2 парчињ

Совршена Големина и Облик : Овие чинии супа се совршена големина за салати, супи, житарки, тестенини, кои

Изработени од материјали, издржливи и безбедни за долго време се користи.Со парична казна изработка, не

Scroll