Ново
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со Oppo Reno6 Про 5G Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со Oppo Reno6 Про 5G Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник

Достапност: Залиха
DEN 383.52

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри/ 30 метри.Целиот нов snap-и-заклучување печат клип и целосно ограден работ помош водоотпорен случај постојано се заштити вашиот мобилен телефон од вода окупатор добро.Водоотпорен телефон торбичка го штити вашиот објект од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено како што snorkelling, kayaking, пловењето, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање, или домашна употреба како и во бања, кујна.Високо-квалитетна мека TPU материјал е специјално направени за нежен допир и одговор.Обезбедување на нормално користење на екран на допир, камера и други функции во вода ( Не за допир ID отпечаток.).Опремен со lanyard и armband , должината и стегање на armband може да се прилагоди според различни луѓе, и моќни Велкро е исто така лесно да се поправи и да ги отстраните.Пријателски Потсетување : 1.Не за допир ID отпечаток.Ќе може да се разбуди вашиот телефон со копчето или употреба "се Подигне и да се Разбуди" функција : Поставување->Display & Brightness->Raise да се разбуди-> ON. 2. Мобилен телефон може да страдаат хидрауличен притисок под одредени вода длабочина, кои ќе влијаат на работата на екранот на допир.Ве молиме да фотографии со волумен копчиња во овој случај. 3.Овој водоотпорен случај е дизајниран за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, плажа играње и обичните нуркање, но не се препорачува кога нуркање во повеќе од 49 стапки на вода длабочина. 4.Да се чува далеку од било какви остри предмети.5.Водоотпорен перница не може да се користи за топла пролет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

✔Универзална Големина која е идеална за уреди до 7 инчен дијагонала со екстра простор за кредитна карти

Допирfriendly се Чувствителни на екрандопир, го прави лесно да работат и со допир на вашиот телефон, дури и с

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Широк Компатибилност : се Вклопува уреди до 7.5".Compatibale со i Phone 13, i Phone 13 про max, i Phone 12 Mini, i Phone 12, i Phone 12 Про, i Pho

Димензии : 7.9 x 5.1 x 0.4 Инчен / 20 x 13 х 1 cm, една бонус монета чанта опфатени; одговара најмногу на паметни тел

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

АКВА ТОРБИЧКА Водоотпорен торбичка за вашиот паметен Телефон и вашиот essentials.На торбичка е IPX8 Водоотпор

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Мобилните телефони се неопходни партнери во нашата работа и живот, така ние треба да се избере најдобра

【Водоотпорен Случај за LG】Универзална водоотпорен телефон торбичка за Мото G Перо, G Моќ, G Игра, G Брзо, Г7

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

IPX8 ВОДООТПОРЕН ТЕЛЕФОН СЛУЧАЈ : Заштита на вашиот телефон од вода за 98ft, снег и прашина.Совршен за пливањ

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

ЕКРАНДОПИР СЕНЗИБИЛИТЕТ : Со чувствителен материјал, лесно можете да пристапите i Phone XS МАКС ЛИЦЕ ПРОЕКТ,

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

ЕКРАНДОПИР СЕНЗИБИЛИТЕТ : Со чувствителен материјал, лесно можете да пристапите i Phone XS МАКС ЛИЦЕ ПРОЕКТ,

【IPX8 Водоотпорен】 : Со одлична водоотпорен печат перформанси (IPX8 оценка).FRIENA водоотпорен случај е дизај

Buoyant дизајн го прави тоа плови на вода, ако случајно падна, blingbling искра остатоци во внатрешноста многу ст

Целосен Екран на Допир за ФункционалностаЛесно да работат со екран на допир функции, но НЕ и за допир ID о

Scroll