Ново
ProCase Универзална Водоотпорен Случај Видиме Сува Торба Пакет со JOTO Лебди Водоотпорен Телефон Торбичка

ProCase Универзална Водоотпорен Случај Видиме Сува Торба Пакет со JOTO Лебди Водоотпорен Телефон Торбичка

Достапност: Залиха
DEN 719.28

Овој Пакет Содржи : 2 Пакет Универзална водоотпорен телефон случај сува торба со зелена/црна боја комбинации, се вклопува во сите паметни телефони до 7.0" големина на дијагонала, заедно со 2 пакет јасно сува торбичка одговара на повеќето паметни телефони до 6.9" дијагонала со големина како што се i Phone 12 Про Max 11 Про Max Xs Max XR X 8 7 6 S Плус SE, Галакси S20 Ултра S20+ S10 Плус S10e /Забелешка 10+ 9, Пиксели 4 XL.Иновативниот дизајн на страната на предметот им овозможува на корисниците да пристапите на страната копчиња на телефонот лесно; Јасно Прозорецот на двете предната и задната страни, совршен за преземање на слики, видеа и проверка на e-mail. 100 метри IPX8 Заверена водоотпорен; Нуди водоотпорен / snowproof / dirtproof заштита на вашиот уред додека одржување на целосен екран на допир за функционалност.Воздухот соочи дизајн на торбичка го прави вашиот мобилен телефон плови лесно, нема повеќе да се грижи за намалувањето на вашите скапоцени предмети во вода.Безбеден механизам за заклучување, отворете и затворете ја торбичка со едноставно кадар, одржување на торбичка целосно запечатени подводни; Доаѓа со вратот рака за полесно носење.Овој Пакет Содржи : 2 Пакет Универзална водоотпорен телефон случај сува торба со зелена/црна боја комбинации, се вклопува во сите паметни телефони до 7.0" големина на дијагонала, заедно со 2 пакет јасно сува торбичка одговара на повеќето паметни телефони до 7.0" дијагонала со големина како што се i Phone 12 Про Max 11 Про Max Xs Max XR X 8 7 6 S Плус SE, Галакси S20 Ултра S20+ S10 Плус S10e /Забелешка 10+ 9, Пиксели 4 XL.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мобилните телефони се неопходни партнери во нашата работа и живот, така ние треба да се избере најдобра�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Универзална големина водоотпорен случај сува торба со црна боја, На случај карактеристики кристално ја

【Иновативни Големи Отворање】за Разлика од оние кои се заеднички телефон водоотпорен перница дека мож�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Универзална Водоотпорен Телефон Случај : Овој голем телефон торбичка одговара на многу видови на телеф�

Сува торба карактеристики на торбичка дизајн со двојна јасно двострано прозорци, така нема погрешен на�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме спроведе безбедност тест пред да го користите овој водоотпорен перн�

Buoyant дизајн го прави тоа плови на вода, ако случајно падна, blingbling искра остатоци во внатрешноста многу ст

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Овој пакет содржи 4 универзална водоотпорен случаи за сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (О�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Широк Компатибилност : се Вклопува уреди до 7.5".Compatibale со i Phone 13, i Phone 13 про max, i Phone 12 Mini, i Phone 12, i Phone 12 Про, i Pho

【Водоотпорен Случај за LG】Универзална водоотпорен телефон торбичка за Мото G Перо, G Моќ, G Игра, G Брзо, Г7

Направени од премиум TPU Карактеристики едноставна snap и кодот за пристап, лесно да се задржи надвор вода,

АКВА ТОРБИЧКА Водоотпорен торбичка за вашиот паметен Телефон и вашиот essentials.На торбичка е IPX8 Водоотпор

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Лесен за ракување и чистење, само стави вашиот опрема во кеса, го дофати врвот плете

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосен Екран на Допир за ФункционалностаЛесно да работат со екран на допир функции, но НЕ и за допир ID о

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Scroll