Ново
ANTLINE 1157 LED Сијалица Флеш Strobe Црвено (2 Парчиња), 9-30V Супер Светло 1600 Lumens 2057 2357 7528 52-SMD LED со Проектор за Замена, Светкави Strobe Кочница Опашка Запре Светилки

ANTLINE 1157 LED Сијалица Флеш Strobe Црвено (2 Парчиња), 9-30V Супер Светло 1600 Lumens 2057 2357 7528 52-SMD

Достапност: Залиха
DEN 431.52

(Сет од 2) 1157 Strobe led кочница светилки ќе strobe на почетокот сопирање на чекање за многу полесно известени и побезбедно да престане Изграден во постојан струја IC за долг животен век, 5 време подолго од халоген сијалица.Дизајниран со не-поларитетот и широк напон за повеќето 9-30 V возило, лесно да го инсталирате, исто plug and play. 【FITMENT ЗА МНОГУ ШТЕКЕР】1157 2057 2357 7528 BAY15 D 1157 NA 1157 A 2057 A 2357 A 2357 NA 1178 A 1016 1034 1196 2397 3496 итн.Работи како кочница стоп светло, центар висока планината stop ( 3 кочница ) светлина, опашка светлина итн. 【ANTLINE ГАРАНТИРА】" ЕДНА ГОДИНА "гаранција против manufacturring дефекти и оштетени од породување, без кавга за враќање или размена.Answer : ___________________________ NOTE : филтер систем може да не се 100% точни.ве молиме контактирајте со нас ИЛИ да ја проверите вашата сопственици оригинални сијалица големина пред да купите.Најновите 1600 Lumens 52-СМД 1157 2057 2357 7528 LED Сијалица Црвено Strobe Флеш Кочница Светлината Оваа крушка ќе strobe флеш на почетокот на сопирање моделот и потоа да се задржи цврста светлина, која е правен трепка за сопирање стоп за безбедност на сигнализација, многу полесно забележат при сопирање и многу побезбедно за сопирање.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ (Пакување од 2 светилки)висока моќност 48 парчиња 2835 и 4 парчиња 3030 LED чипсет на крушка, заштитени со проекција објектив за максимална светлина излез и подобро топлина дистрибуција.Висок Lumens : 1600 Lm на крушка, Долг животен век : 50.000 Часови, Постојан Струја : 460 Ma, погонски Напон : 9-30 V, Излез Wattage : 5.6 W, Должина : 620-625 NM, Должина : 1.76", со Дијаметар : 0.64".ЗОШТО ОДБРА НАШИТЕ LED СИЈАЛИЦА?Опремени со 52 парчиња висока моќност ПРЕДВОДЕНА чипсет и 360 степени осветлување агол, 300% посветла од халоген сијалица; Изградена е во постојан струја IC за долг животен век, 5 време подолго од халоген сијалица.Дизајниран со не-поларитетот и широк напон за повеќето 9-30 V возило, лесно да го инсталирате, исто plug and play.FITMENT ЗА МНОГУ ШТЕКЕР 1157 2057 2357 7528 BAY15 D 1157 NA 1157 A 2057 A 2357 A 2357 NA 1178 A 1016 1034 1196 2397 3496 итн.Ве молиме бидете сигурни дека точната големина пред да ја купите ИЛИ да се чувствуваат слободни договорот нас, нашиот тим за поддршка ќе ви помогне.МУЛТИ-АПЛИКАЦИИ Кочница светла, опашка светла, паркинг светлата страна маркер светлина, дење работи светла(светилки drl),центар за високо планината стоп светла, пак сигнал светла (Тоа можеби оптоварување отпорник или флеш реле за да се спречи хипер флеш кога ќе го инсталирате на ред сигнал светла).ANTLINE ГАРАНТИРА " ДВЕ години "гаранција против manufacturring дефекти и оштетени од породување, без кавга за враќање или размена.Answer : ___________________________ NOTE : филтер систем може да не се 100% точни.ве молиме контактирајте со нас ИЛИ да ја проверите вашата сопственици оригинални сијалица големина пред да купите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Еден пар (сет од 2) Предната Страна Маркер T10 Оптоварување LED Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготра

Хром, пластика страната планината rim за 21 / 2" запечатени светлина.LED светло за камиони, влечење & брод прик

✅ Висока Осветленост : (Сет од 2) Најновата верзија, 360° осветлување & висок квалитет 3020 SMD led чипови по LED с�

✔【Супер Светло & Ниска Моќност】(Сет од 4 светилки,6500 K,Xenon Бела) 6418 3020 6EX Чипсети LED Светилки,260 Lumens&2.0 W По К�

Хром пресврт, lock & go рамки (75909), лесно едно парче инсталација, не треба grommet.LED светло за камиони, влечење & �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

ГАРАНЦИЈА : ПОЛОВИНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА и 100% пари гаранција за враќање.Подобра Видливост : 72 W, 9600lm / пар (36 W,

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Содржина : T10 6 SMD LED Сино Пар.Боја : Сина.Димензија : 16x9mm.Забелешка : Некои Возила ќе се бара само еден LED по �

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Висок Квалитет Longlife Xenon Бела Светла Headlamp LED Светилки за 1998 година САТУРН СОНЦЕТО Дење Раб

Е страна индикатор / маркер / flasher светилка со килибар леќа.Оваа светилка одговара на volvo автобуси и сит�

Максимална Сијалица Wattage : 60 W (Не се Вклучени).Официјално Лиценцирани Уметноста на Двете Страни на Polyresin �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

* Сите алуминиум + топлина дисипација дупки да се постигне максимална топлина дисипација ефект, со корис

Одлично за подароци и рекреација оркестарот.Рачно изработени со Обоено стакло 10 нога кабелот за напоју�

Содржина : T10 6 SMD LED Сино Пар.Боја : Сина.Димензија : 16x9mm.Забелешка : Некои Возила ќе се бара само еден LED по �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Произведени од страна на МВР Технологии, Inc индустријата водечки производител на Проекција Светилки во

Paddsun Супер LED Светла за Магла Светлина Наместете го на 2 H11 LED магла светилки, секоја сијалица е опремен со

【UPGADED ВЕРЗИЈА НА F16 СЕРИЈА】1.2 MM slimmest страна дизајниран—Донесен ултратенок lampstandard дизајн со 1.20 мм да обе

Замена на 4светилка модул за Sony проекторот VPLFE110 120 w; едноставни за инсталација.Го задржува најмалку 70% од

Идеален за камиони, автомобили, приколки, трактори, комунални возила, RVs, автобуси, бродови и повеќе.Напо�

IET Светилки користите само оригиналните ОЕМ производителот светилки во внатрешноста.IET Светилки станбе

За PANASONIC PTD12000 C Замена на Светилки и Домување со Оригинални Сијалица Внатре.Собранието со Оригинални Сиј

Содржина : T10 6 SMD LED Сино Пар.Примена : Овие ЛЕР се замена за Врата Светла (Ако вашето возило има 4 Вратата С

Состојба : 100% сосема нов.Големина : 24mm*11mm*9mm.Гаранција : 12 месеци.Бои : бела, сина, црвена, жолта, мраз сина, з

DOT (Department of Транспорт) согласност за улица правни осветлување; ги исполнува или го надминува ТОЧКА и / или

Ве молиме проверете OEM агол очи светилка е сијалица големина е H8 пред купување.fitment не е 100% гарантира точ�

Scroll