Ново
Lamin-x Обичај се Вклопуваат Јасно Светлата Опфаќа за Хонда Пилот (12-15)

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Јасно Светлата Опфаќа за Хонда Пилот (12-15)

Достапност: Залиха
DEN 1438.80

Јасно заштита филм, кој го штити од спротивставувајќи, sandblasting, и УВ деградација.Штити од карпа штета, песок-експлозија, или облачност.Комплет вклучува филм за двете страни на вашето возило и DIY инструкции за инсталација.Lamin-x Светлата & Магла Светлина ги Опфаќа precut и за лево и право страни на вашиот Хонда Пилот (2012, 2013, 2014, 2015).Ги штити и ги покрива вашите светла од оштетување на патот остатоци.Изберете Clear невидливи за заштита и/или Боја на филмови за да додадете храбар стил.Голема додатоци за вашиот SUV.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Храбар жолта светлата се погледне во текот на денот, и одлични за белоout и магла услови.Штити од карпа шт

НеВежба За Инсталација.Вклучува Хардвер И Инструкции.Додава Аеродинамичен Стил На Возилото.Невежба за

Преднамалување на светлата нијанса комплет направен специјално за вашето возило направени од страна н

Нашата Сина Боја изгледа светло сина кога е темно, но дава бела светлина, кога е осветлена од халоген све

Преднамалување на Магла Светлина Заштита за полнење за вашето возило направен од дебела заштитна фолиј

Храбар жолта светлата се погледне во текот на денот, и одлични за белоout и магла услови.Штити од карпа шт

Одговара за Субару Impreza WRX Спи 7 GDA GDB JU JDM 2002 2003 година 100% Вистински Вистински Карбонски Влакна.Со 3 M налепн

★ Компатибилност Овој Мотор Светлата Guard Скара Комплет е погодна за за Хонда CB500 X 20192020, кој е инсталиран

1 PC Левата Страна Светлата за Миење Капак.За BMW 3 Series E90 LCI Модел 20082011 Тоа е суровина боја,unprimed.Тоа е Нов про

Јасно заштита филм, кој го штити од спротивставувајќи, sandblasting, и УВ деградација.Штити од карпа штета, пес

Штити од карпа штета, песокексплозија, или облачност.Штити од карпа штета, песокексплозија, или облачно

GT Стил GT0561 S Светлата Покрива; Цигари; 2 pc.;.Чад.GT Стил.GT0561 S.Гаранција : Yes.Даде предниот дел на вашиот автом

Суптилна затемнети филм за фарови што се овозможува добра видливост во текот на ноќта.Штити од карпа шт

Само Одговара За Jeep Wrangler 20072017 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет.Материјал : Метал материјал.Пакетот Вклу

【Одговара Замена за 】Светлата Скара Guard Мото е специјално одговара Замена за CB500 X 20192020, е опширно тести

Преднамалување на светлата нијанса комплет направен специјално за вашето возило направени од страна н

Scroll