Ново
Modenny Читање Backrest Перница Оптоварување Перница Назад Перница Lumbar Подлога Кревет Канцеларија Стол Остатокот Перница Назад Поддршка Перница (Боја : Сина)

Modenny Читање Backrest Перница Оптоварување Перница Назад Перница Lumbar Подлога Кревет Канцеларија Стол Остатокот

Достапност: Залиха
DEN 1584.00

★Направен од висок квалитет на памук, здраво и удобно. ★Оптоварување Форма помага да се врати на ' рбетот е природен 'S" во облик на кривата и промовирање на правилна седечка положба на телото. ★Штити пониски ' рбетниот дискови од стресни компресија, ублажување на болки во грбот. ★Грб материјал : памучна крпа, големина : 20 x36x40cm. ★Одлична за назад поддршка во кревет, во канцеларија стол, во троседот, итн., совршен подарок за себе, пријатели или семејства.Бренд Име : Modenny Item тип : Lumbar Pad Material : Полиестер/Cotton Coat материјал : памук cloth Size : 20 x36x40cm Color : сина, кафена, зелена, purple Technics : Knitted Shape : Triangle Use : Seat Age Група : Adults Feature : Пренослив и Washable Package вклучува : 1 * Lumbar Подлога.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ♫♫Стандард За Испорака : Рок На Испор

Elasticized Ткаенина.Увезени.Лицето Protevtice Капакот на Држачот Нема Болка : Мека Headbands со 2 копчиња.Мора да се им

ПРИРОДНИ РЕАЛНО ОЛЕСНУВАЊЕ : Украс Дизајн на Печатени долготрајни ароматерапијата што го прави вашите

Производителот гаранција може да не се применува.Може да се врши рачно или преку рамо.Се справи со должи

★ позиционирање, максимална удобност кога ќе се лаже во склони позиција ★ Бидете секоја заеднички рамн

Совршен гужваслободен лек за уморни очи, тврдоглав око торби, и иритирачки симптомите на алергија.Лесен

Производителот гаранција може да не се применува.Може да се врши рачно или преку рамо.Се справи со должи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ♫♫Стандард За Испорака : Рок На Испор

Исполнет со buckwheat.Капакот е изработен од 100% солзаотпорни памук и е предвидено со патентите.Капакот е лес

23" Врат : 64cm / 25.09" Рамо : 53cm / 20.62" Врат : 65cm / 25.52" Рамо : 54cm / 21 ❤ Женска кошули преголеми копчето надолу кошу�

Scroll