Ново
Око Перница Исполнет со Вистинска Сушени Лаванда Цвеќиња & Органски Ленено Семе за Одмор, Спиење, Спа, Топли и Ладни Терапија, Јога Око Перница со Слободни Очите се М

Око Перница Исполнет со Вистинска Сушени Лаванда Цвеќиња & Органски Ленено Семе за Одмор, Спиење, Спа, Топли

Достапност: Залиха
DEN 311.76

ПРИРОДНИ РЕАЛНО ОЛЕСНУВАЊЕ : - Украс Дизајн на Печатени долготрајни ароматерапијата што го прави вашите очи се чувствуваат кул и опуштено.Нашето Око Перници се полни со вистински сушени лаванда цвеќиња и органско масло од семе од лен, за мека притисок и блокирање надвор светлина.Лаванда ќе ви помогне да се намали релаксација, а Ленено Семе ќе ја ревитализира вашата душа и да се промовира релаксација.ВИСОК КВАЛИТЕТ : - Mudal Обоена Ткаенина со Украс Дизајн на Печатење Печати, Овие надворешниот опфаќа се отстранува и се перат.Оваа ткаенина боење/печатење процес се користи азо-слободен бои, Нашиот сите производи се поврзани со здравјето јас.e.јога, медитација, акупресурата предмети.ЈОГА ИНСТРУКТОРИ И СПА ТЕРАПЕВТИ : - Овие око перници се совршени за давање на одмор за вашите очи по Јога, медитација, пауза во канцеларија, дома или патување.Ова око перница е microwavable и freezable за подобро и долготрајни.Со секоја Перница, даваме едно око првенство потполно бесплатно за eyewash и тоа доаѓа со прекрасна кутија за безбедност во домот или на патување.ЛАДЕЊЕ ОКО МАСКА : - Нашите Очи Перница Исполнет Со Вистинска Сушени Лаванда Цвеќиња & Органски Ленено Семе За Relaxationcan може да се користи како ладна око маска компресира.Само место на око перница во замрзнувач за неколку часа или преку ноќ.На разладени пондерирана око перница ќе дејствува како кул компресира за да се намали појавата на темни кругови и подуени очи освежување уморни очи затегнати со проучување или продолжен компјутер време.Совршен Подарок за Сите Прилики : - Сите ќе ја сакаат оваа лични и значајна подарок, имаат за жените и мажите!сите ваши пријатели и семејството од сите возрасти можат да уживаат во нашиот сите природни ленено семе лаванда исполнет око маска, Бидејќи вашето задоволство е наш врвен приоритет, Ова е одличен Божиќ подароци, порибување stuffers, и на вработените благодарност подарок и денот на Благодарноста.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Совршен гужваслободен лек за уморни очи, тврдоглав око торби, и иритирачки симптомите на алергија.Лесен

23" Врат : 64cm / 25.09" Рамо : 53cm / 20.62" Врат : 65cm / 25.52" Рамо : 54cm / 21 ❤ Женска кошули преголеми копчето надолу кошу�

Исполнет со buckwheat.Капакот е изработен од 100% солзаотпорни памук и е предвидено со патентите.Капакот е лес

★ позиционирање, максимална удобност кога ќе се лаже во склони позиција ★ Бидете секоја заеднички рамн

Elasticized Ткаенина.Увезени.Лицето Protevtice Капакот на Држачот Нема Болка : Мека Headbands со 2 копчиња.Мора да се им

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ♫♫Стандард За Испорака : Рок На Испор

Производителот гаранција може да не се применува.Може да се врши рачно или преку рамо.Се справи со должи

Производителот гаранција може да не се применува.Може да се врши рачно или преку рамо.Се справи со должи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ♫♫Стандард За Испорака : Рок На Испор

Scroll