Ново
Дизни Мини Маус Mink & Sherpa Двојно Двострано Младата Ќебе, Мини Маус Се Соочуваат Applique

Дизни Мини Маус Mink & Sherpa Двојно Двострано Младата Ќебе, Мини Маус Се Соочуваат Applique

Достапност: Залиха
DEN 622.80

Симпатична и Стилски Дизајн - Ќебе има печатени скица на дизајнот на mink и има Sherpa поставата и поддршка.Мека креветчето ќебе е двојно еднострани и мерки 30" x 30" па тоа е одлично за шетач, креветчето и стомак време.Доаѓа на закачалка за лесен за складирање и има убава лак завиткани околу тоа што го прави голем дар.Топла и Мека за вашиот малку близок.Возљубени Дизни Ликови Кој Мини Маус.Постојат одредени подароци за бебе што едноставно никогаш не одат надвор од стил, и оваа печатена mink и Sherpa ќебе сигурно ќе биде добредојден подарок за секоја нова мајка ми-да-биде.Мекото кадифен ќебе има кадифена квалитет кој е многу тактилни; се одликува со прекрасен дизајн и е уредно hemmed сите околу.И, бидејќи тоа е во целосна големина 30 x 30 ќебе, тоа е идеален за шетач, стомакот време и tucking вашиот малку еден во во текот на ноќта.Се разбира, ќебиња имаат тенденција да се добие toted од дома, да автомобил, во парк, самопослуга и назад дома, па сè е машина перат и dryable.Сите предмети се тестирани и одобрени за да ги задоволат вашите стандарди.Светот повеќето исконски ликови, Дизни Мини Маус, се истакна на овој модерен и функционален ќебе.Деца и возрасни сакам овие безвременски ликови кои се секогаш во тренд.Секој однесува на секогаш стилски Мини Маус.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : flannel Thickness индекс : thickness Softness индекс : softness Elasticity индекс : Микро elasticity Features : чувствуваат удобн

100% Памук.НЕ се ЖРТВУВА квалитетот, вредноста или за безбедноста.SWADDLE ВАШИОТ МАЛКУ ЕДЕН СО НАЈДОБРИТЕ.Род

БЕБЕ MILESTONE ЌЕБЕ – ги пратите на вашето дете раст напредок со ова пресвртница ќебе за бебе момче и девојк

Оваа Дизни Mink вафли со сатен работ ќебе се чувствува убаво и мека против кожатасовршени за вашето бебе к

Saftey pin големина : 50mm X 8 mm(L X W) 1 инч=25.4 mm.материјал : метал.Доволно силна за употреба со тешка категорија мат

Материјал : 75% Полиестер, 25% Памук; Микро Влакна ткаенини пред се, Памук назадмека, дише, да се избегне але

Beanie Шапка : Ова Новороденче Шапка Е Направен Од ВисокоКвалитет Полиестер, Која Е Многу Мека И КожаПријат

Совршениот Персоналните Подарок Дизајниран персоналните руно ќебиња со името.Тоа лесно може да биде н

Материјал : Користете Супер Меки ВисокоКвалитетна АнтиPilling Фланелен Боксери Ткаенина.Удобно И КожаПриј

Материјал : Изработени Од Полиестер , Тоа е КожатаFriendly И Дише За Вашето Бебе И Ги Прави да се Остане Атмос

1.100% Памук 2.СУПЕР МЕКИ : Овие Фланелен боксери Бебе Ќебиња Се Одлични За Новороденче Момчиња & Девојки ,

【Soft & Удобно Swaddle Ќебе】Ова Бебе Swaddling Собата Е Направен Од Coziest Ткаенина Која Е УлтраМеки, Дише, Еластиче

❤Високо Квалитетен Материјал : Нашето бебе milestone ќебе е 100% Полиестер, Полиестер ткаенини не е лесно да с

Голема Безбедност Ќебе за Вашата Сакана : Вашиот малку ќе љубов snuggling до нивните нови удобен, пријатно и

♥Ексклузивни Прилагодување : Прилагодено ексклузивни персоналните ќебе за вашето бебе или мало дете.С

❤Високо Квалитетен Материјал : Нашето бебе milestone ќебе е 100% Полиестер, Полиестер ткаенини не е лесно да с

95%полиестер,5%spandex.Рака Мие Само.Направени од премиум ткаенина поврзана мешавина која е мека еластичен и

Печатени моделот на бебето ќебе, исто така, нема да исчезнат по машината за перење.дише и нежно на вашето

Оваа прекрасна Шума Агол бебе milestone ќебе е единствена новороденче работи.Да ги пратите на нивната прва г

ДЕТАЛНИ СПЕЦИФИКАЦИИ : БОЈА : Бела и Сива ГОЛЕМИНА И МАТЕРИЈАЛ : 47" x 47" Светлина и Дише Swaddler Ќебе 100% Двојно

100% Полиестер.Да Нарачате Кликнете На "Прилагодите Сега Се" Во Горниот Десен Агол На Оваа Страница.Custom Name

Персонализирате ќебе со бебето име, одличен подарок за бебето.Ултра кадифен мека руно материјал.Заврши

Scroll