Ново
JTRJ Новороденче Ќебе и Капа на Малиот Burrito Ќебе Tortilla Ќебе 34 Инчен Мека Фланелен боксери Безбедно Туш Ќебе Круг на Младата Заврши

JTRJ Новороденче Ќебе и Капа на Малиот Burrito Ќебе Tortilla Ќебе 34 Инчен Мека Фланелен боксери Безбедно Туш

Достапност: Залиха
DEN 1600.80

1. Висок квалитет : Ова новороденче burrito ќебе е направен од 75% полиестер, 25% памук, меки, удобни, анти-бледнее и лесен.Оваа tortilla ќебе е безбедно Компатибилен со доенчиња.Не патентите или прилепува. 2. Ќебе+шапка : Содржи ќебе и капа.Мека слоеви се состои од дише ткаенини, што го прави малку еден чувствуваат поудобно во оваа топла заштита. 3. Photoshoot реквизити : Оваа реална текстура на burrito ќебе ќе го направат вашиот малку, уште една фантастична и роман, тоа ќе биде голем скапоцен photoshoot за секоја прилика. 4. Смешни ќебе : можност да се заврши вашиот малку еден како вистински burritos по туш.Може да се земе иновативни фотографии Компатибилен со детството меморијата на неа.Што е забавно ќебе. 5. Прекрасен подарок идеја : голема забава подарок Компатибилен со вашето неродено бебе или голем благослов подарок Компатибилен со вашите пријатели' малку еден.

Декларираните карактеристики

85*85cm :

Поврзани производи

Руно,сатен,кадифен.БЕБЕ ЌЕБЕ СО ИМЕТО (и желба роденден) БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ (КЛИКНЕТЕ ПРИЛАГОДИТЕ

♥ 3 СИМПАТИЧНА GIRLY ДИЗАЈНИ Вашето бебе девојка секогаш ќе се стуткав во чекор со камелија begonia Црвено Гл�

♥Ексклузивни Прилагодување : Прилагодено ексклузивни персоналните ќебе за вашето бебе или мало дете.С�

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Големина : 22.4 инчен*18.8 инчен, погоден за 012 Месечно

Beanie Шапка : Ова Новороденче Шапка Е Направен Од ВисокоКвалитет Полиестер, Која Е Многу Мека И КожаПријат

Материјал : flannel Thickness индекс : thickness Softness индекс : softness Elasticity индекс : Микро elasticity Features : чувствуваат удобн�

100% Органски Памук.Увезени.Burt ' s Пчели Бебе Ткаени Муслин Swaddle Ќебиња збир на 3 Убаво големи димензии 47" x 4

Материјал : Користете Супер Меки ВисокоКвалитетна АнтиPilling Фланелен Боксери Ткаенина.Удобно И КожаПриј

Најдобри Бебе Туш Подарок : Дизајниран со бебе име,тоа лесно може да биде најмногу убава и комплетна беб�

Оваа Дизни Mink вафли со сатен работ ќебе се чувствува убаво и мека против кожатасовршени за вашето бебе к

Голема Безбедност Ќебе за Вашата Сакана : Вашиот малку ќе љубов snuggling до нивните нови удобен, пријатно и �

❤Високо Квалитетен Материјал : Нашето бебе milestone ќебе е 100% Полиестер, Полиестер ткаенини не е лесно да с�

❤Високо Квалитетен Материјал : Нашето бебе milestone ќебе е 100% Полиестер, Полиестер ткаенини не е лесно да с�

Материјал Опис : Ова Бебе Ќебе Е Направен Од ВисокоКвалитет На Кадифен Полиестер Ткаенини, Мека И Дише, Б

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【Soft & Удобно Swaddle Ќебе】Ова Бебе Swaddling Собата Е Направен Од Coziest Ткаенина Која Е УлтраМеки, Дише, Еластиче�

❤Високо Квалитетен Материјал : Нашето бебе milestone ќебе е 100% Полиестер, Полиестер ткаенини не е лесно да с�

100% Органски Памук.ПРИЈАТНА ЛЕСНИ СЛОЈ : Дали тие се излезени во шетач или спие мирно во нивните креветче�

95%полиестер,5%spandex.Рака Мие Само.Направени од премиум ткаенина поврзана мешавина која е мека еластичен и

Scroll