Ново
adidas Жените Sereno 19 Обука Панталони

adidas Жените Sereno 19 Обука Панталони

Достапност: Залиха
DEN 768.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Жените заострените панталони за фудбалски натпревари и обука.Slim fit се сече во близина на телото.Drawcord на еластичен појас за совршено се вклопуваат.Отворете hems со глуждот zips за лесно и исклучување.Овие панталони се изработени со рециклиран полиестер да се спаси ресурси и намалување на емисиите.тоа е студени денови на терен за обука кои го прават за големите моменти на играта ден.Намалување тенок за да седат тесни на хип, на овие жени е adidas soccer панталони апсорбира влага, па така ќе остане сува и подготвен кога си работат на својата игра.Отворете hems и глуждот zips направете го тоа лесно да ги тргнам ако добиете премногу топло.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Се повлече На затвор�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.фармерки за жените.Произведено во САД

Памук Смеса.Материјал : Жени ниски појас широк нозе панталони се изработени од памук мешавина, удобно и �

87% Полиестер, 13% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Компресија : Ултратесни, вториотна �

50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Меки и удобни памучни / полиестер ткаенини смеса.Опфатени �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Удобно Sweatpants : 4 начин

65% Полиестер, 35% Памук.Drawstring затворање.Суво Чистење Само.Патент Џебови Дизајн Од памук joggers sweatpants со задн

Drawstring затворање.ДИШЕ БЛОКИРАМ : Блокирам ткаенина од 60% полиестер и 40% памук обезбеди ултра мека и мазна �

60% памук,35% полиестер и 5% spandex.Drawstring затворање.Машина За Миење.Материјал : Овие женска sweatpants се направени �

100% Полиестер ✱✱✱Мажите Дома Панталони,Спиење Pajama Панталона,Мажи Ткаени Памук Pajama Панталона,Sequins Harlan П�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.НАЈНОВИТЕ ЊУЈОРК МОДЕН ТРЕНД : Специј�

100% Памук.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.На Искрено Жил Смрека Жените Jogger е како практични, како

Drawstring затворање.Рака Мие Само (1)Општо предлог : како предмети се помали 1 големина од САД големина,големи

Памук Смеса.Материјал : Жени ниски појас широк нозе панталони се изработени од памук мешавина, удобно и �

75%Најлон, 25%Sppandex.Увезени.Drawstring затворање.Рака Мие Само.Aoxjox жените joggers се вклопуваат / чувствуваат : работ

87% Полиестер, 13% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Ултра мека, средна тежина памук меш�

95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.УДОБНОСТА : Дише браздата отпорни памук с

80% Памук / 20% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Ултрамеки, 230g памукмешавина руно.Материјал фитили пот & с�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Еластична затворање.Маш�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Leggings Со Џебови За Жените И 50% За Промоц

60% Памук, 40% Полиестер.Drawstring затворање.Рака Мие Само.Drawstring еластична корселе тенок одговара солидна боја

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 82% Полиестер, 18% Spandex.Drawstring затворање.Р�

широк нога панталони за жени.сајбер понеделник занимава 2021 црн петок се занимава 2021 облека за мажи црн п

НАЈНОВИТЕ ЊУЈОРК МОДЕН ТРЕНД : Специјално дизајниран за да се издвоите изглед, ЕКРАНОТ Моден БРЕНД Sweatsuit

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тело : 43% Rayon, 43% Полиестер, 14% памук; Rib : 5

95% полиестер, 5% spandex.Drawstring затворање.Машина За Миење.Оваа ткаенина задржи панталони директно без saggy,и да

Scroll