Ново
WNDFX Симпатична Кревет Табела Светилка, Креативни Модерна Едноставност Железо Уметност Табела Светилка Ноќни Маса Светилка Дневна Соба Табела Светилка Салон, Днев?

WNDFX Симпатична Кревет Табела Светилка, Креативни Модерна Едноставност Железо Уметност Табела Светилка Ноќни

Достапност: Залиха
DEN 6713.52

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно да се соберат.Можете да ги красат вашата спална соба, дневна соба, трпезарија, ресторан, канцеларија, партија и да ги направи повеќе прекрасно со оваа светилка.Испрати како голем дар е исто така добар избор.Стилски едноставност : модерниот табела светилка со висок квалитет, убава материјал што се создава стилски атмосфера и оркестарот за вашиот простор,Трајни декоративни светилки се комбинираат на изгледот и квалитетот за да се обезбеди одлична осветлување и удобна атмосфера.Широко се користи : Широко се користи во затворен осветлување, вклучувајќи farmhouse, мансарда, дневна соба, трпезарија, кујна, мансарда.Исто така може да се користи во ресторан, библиотека, кафе, итн.Додадете шарм на било внатрешни работи.Безбеден И Лесен За Употреба : Тоа е компатибилен со голем број на блескаво, халоген светилки, ПРЕДВОДЕНА или CFL светлина, крушка.Како Lumiled крушка, создава романтична и топло осветлување за вашата соба, LED светилки се повеќе енергетски ефикасни!.Минималистички Дизајн За Дома : А идеален табела ламба за дневна соба, спална соба, студија соба, детска соба, итн.Додадете малку пријатна и удобна атмосфера на вашата спална соба или дневна соба.WNDFX бренд во Кина 11 години.Комбинирајте го Со едноставен и уникатен дизајн, светилка постави е идеална украси за вашиот дом, кој може да го претворат вашиот дом во модерен, класичен, современи атмосфера.Декоративни и практични, што совршен подарок за вашето семејство или пријатели!☆Производ introduction Power : 41 W (inclusive) -50 W (inclusive)Стил : Nordic Whether извор на светлина светлосен извор : нема светлина source Voltage : 111 V~240 V (вклучени)Светлина тело материјал : iron Shade главен материјал : iron Switch тип : push копчето switch Whether интелигентна контрола : Нема【Гарантира Услуга】Квалитетот на производот е нашата посветеност, задоволството на клиентите е нашиот извршување!Ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем со нашиот производ, ние гарантираме за да се направи тоа право за вас како е можно поскоро.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник �

★★ Деликатна Керамички Дизајн : Карактеристики на рачно изработени керамички outlook, шише форма постепен

Внатрешна Декорација Светилка : Пукам сфери светилка направи идеален запалени декор за Божиќ, ноќта на �

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник �

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник �

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник �

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник �

Табела светилка керамика занаети : Керамика се рачно изработени, светли бои и да покаже светлина луксуз.

【Usb напојување приклучете】 Оваа светилка користи на usb напојување со приклучокот,а тоа може да биде пов

Ви посакувам среќен шопинг и се надевам дека вие и вашето семејство ќе бидеме среќни секој ден и со нетр�

Сенката На Ветер : Надолу.База Тип : E27 Тело Материјал : керамички.Тело Материјал : Бакар.Тело Материјал : Т

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник �

Табела светилка големина : 38 (D) * 70 (H) cm.Материјал : Метал + Стакло + крпа.Светилка сенка во Боја : беж.Сијали�

Тифани Светилки : Големина : Средината, Абажур широк 12inch (30cm) висина 18inch (45cm), Антички База 1.0 KG широк 6 Инчи

Demmex 2019 Турски Рачно Изработени Марокански Мозаик Светилка.Направен во Турција за НАС Употреба.Висина : 1

Материјал : Метал + Кристал.Дадената област : 1520 метри квадратни.Извор : E14 извор.Светилка Димензии : дијам

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Сенка Тип : Ткаенина.Е Светилки Се Вклучени : Нема.Крај : железо.Стил : Американски.Големина : како што е пр

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник �

СОВРШЕН ДОМА ДЕКОР : Комбинирање на двата стил и цел, овој USB светилка е совршено парче за да се заврши на

ПОДГОТВЕН ДА се КОРИСТИ : Доаѓа со E12 НИ candelabra сијалица приклучок, една сијалица, подготвени да се собера�

Мултирежим на префрлување : топла светлина на Bluetooth аудио светлина е вклучена стандардно, и 3ниво топло с

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник �

СТИЛСКИ ДИЗАЈН Секоја светилка тело има уникатна, отворен круг кафез metalwork дизајн во мат црна заврши.До�

Применливи сценарија : студија соба, спална соба, дневна соба, итн.Применливи простор : 2050 квадратни метр

Батерија Тип : None / Wattage : 05 W / Извор на Светлина : LED Светилки / Е / Светилки се Вклучени : Да / Тело Материјал :

◆Материјал : Оваа светилка е елегантно дизајниран и направен од Акрил.Светла боја, не е лесно да се окси�

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно д

Scroll