Ново
Ноќни Табела Светилка, Табела Светилка Спалната Соба Ноќни Ламби Нордиските Стил Современото Живеење Соба Креативни Романтична Табела Светилка Дома Жива Маса Све

Ноќни Табела Светилка, Табела Светилка Спалната Соба Ноќни Ламби Нордиските Стил Современото Живеење Соба Креативни

Достапност: Залиха
DEN 2265.60

CE сертификат, квалитетот и безбедноста се гарантира, не содржи извор на светлина, и е добиена да стандардни приклучоци во различни земји.Големината на светилка тело : 31cm широк и 62cm висока, тоа е мал кревет светилка, која е многу погодна за која било големина на маса, зема мал простор, многу погоден за употреба во дневна соба, спална соба, проучување и на други места.Смола во облик на телото, матични облик на дизајн, рационализација контура, таписерии изработка, истакнувајќи вкус.Ткаенина абажур, униформа светлина трансмисија, удобно и мека светлина, трајни, деликатна и лесно да се грижи.Едноставни и стилски дизајн, модерен и ретро, топло и удобно осветлување создава романтична и елегантна атмосфера, без разлика каде ќе ги поставите, тоа е уникатна декорација.Име на производ : Табела Lamp Light тело материјал : двоен слој печ + смола + hardware Light извор : E27 Voltage : 111 V~220 V (inclusive)Совети : ве Молиме проверете ја големината пред купување.2. Не се вклучуваат предмети, освен производите прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, ќе има 1-3cm грешка, ве молиме овозможи, ви благодарам.5.Вашето задоволство е најголемата цел на нашата услуга.Иако ние може да не се од ваша страна, ние се надеваме да ви обезбеди со најискрено услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи , ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тифани Светилки : Големина : Средината, Абажур широк 12inch (30cm) висина 18inch (45cm), Антички База 1.0 KG широк 6 Инчи

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник

Батерија Тип : None / Wattage : 05 W / Извор на Светлина : LED Светилки / Е / Светилки се Вклучени : Да / Тело Материјал :

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно д

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник

Ви посакувам среќен шопинг и се надевам дека вие и вашето семејство ќе бидеме среќни секој ден и со нетр

20годишниот Живот Сијалица внатрешното Осветлување : канцеларија, медитација соба, масажа, соба или спа

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно д

Декорација ефект е многу добар, светлината не е премногу светла, но читање е, исто така, нема проблем, пог

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник

Demmex 2019 Турски Рачно Изработени Марокански Мозаик Светилка.Направен во Турција за НАС Употреба.Висина : 1

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник

[КВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ] : ЏОНАТАН Y табела светилки се модерна класика, заврши со highend детали како нашите н

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Применливи сценарија : студија соба, спална соба, дневна соба, итн.Применливи простор : 2050 квадратни метр

СОВРШЕН ДОМА ДЕКОР : Комбинирање на двата стил и цел, овој USB светилка е совршено парче за да се заврши на

Таа е погодна за различни стилови, како што се Американската класични, Европската луксуз, и Американски

ДЕТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ ДИЗАЈН : Светлина до една соба со овој декоративни деца се држи светилка дизајниран со

Внатрешна Декорација Светилка : Пукам сфери светилка направи идеален запалени декор за Божиќ, ноќта на

Scroll