Ново
GRANDDECO Божиќ Placemats Сет од 4 Круг со Мала Везени Божиќ Празник Свети Дрво Празнична Зима Табела Тркач за Семејство Божиќ Вечера Табела Декорација 14 инчи

GRANDDECO Божиќ Placemats Сет од 4 Круг со Мала Везени Божиќ Празник Свети Дрво Празнична Зима Табела Тркач

Достапност: Залиха
DEN 407.76

【Божиќ Маса Тркач и Placemats】Оваа прекрасна табела тркач ќе додадете на свечен изглед.Елката дизајни се направи вашиот Божиќ дури и повеќе возбудлив.Тоа е совршен за Божиќ сезона да ги красат вашата tabletop за одмор семејни собири. 【Ги красат Вашата Маса】 Совршен дома декорација на маса тркач, тоа е одлично за влез начин маси, јадење маси, кафе на маса, отворено патио маса, или на други површини на вашиот дом за да додадете традиционалните допир. 【Високо-квалитетни Материјали】Направен од 100% висок квалитет на полиестер влакна, трајни, носат-отпорни, и навремено-отпорни.Исклучителна шиење обезбедува заштита на маса и мебел, ви обезбедува со поголема удобност, и ги штити табела површина од топла садови, гребнатини, и spills, а носат елеганција на вашиот јадење искуство. 【Лесно да се Исчисти & се Одржи】Машина перат, Рака мие, се препорачува.Не кајгана, собори сува ниска и топло со железо ако е потребно, без брчки, не исчезнува, останува исто и како нов и по секое миење. 【МНОГУ ПОВЕЌЕ ДА се КУПУВААТ ЗА】Повеќе везени cutwork табела тркачи и placemats се достапни во овој дизајн.Посетете ја Продавницата за повеќе убави производи од продавница на Арт Деко Дома.Нашите табела тркачи и placemats се дизајнирани од страна на професионалци и цените се многу поволни.Живописни бои и уникатен модел печати ви нуди креативни и уникатни идеја за декорација на домот.Ако имате било какви прашања со вашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат во 24hours.Боја : Placemats Сет од 4 | Големина : 14"RD(35cm).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Полиестер.Увезени.Висок Квалитет и Издржливи : Направен од 100% откачи полиестер, здрав шиење, мека и издр

Квалитетот Ткаенини : 13x90 Инчен Ден на Мајката табела тркач.Направени од Издржлив Лен Мешавина Печатени

Одговара на Маса Големина : Валентин табела тркач 13x72 инчи долго,соодветни за маса која може да седиште

★ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ, Вклучувајќи 2 панели Бела Свадба Лак Draping Ткаенина, секоја chiffon drapes панел 29" широк од

ИСКЛУЧИТЕЛНА МАТЕРИЈАЛ : Нашата декоративни табела тркач е направен од лен burlap со добро направен и долг

Овие убави крем постелнина функција сложена cutwork детали, scalloped рабови, увезени се Достапни или како Трка

Полиестер.Увезени.Висок Квалитет и Издржливи : Направен од 100% откачи полиестер, здрав шиење, мека и издр

УНИКАТНА ТЕХНИКА : На Божиќ маса тркач е weaved со здрав ткиво ткаенина со игла точка стил и Божиќ елементи,

Памук ◆14in x 84in Мексиканската serape табела тркач носи убава боја и празнична атмосфера на било време во ваш

Сомот Табела Тркач ✿ 【Домот Екранот】 премиум мека ткаенина табела тркачи со прекрасни виткање работ

100% Полиестер.Нов Се Во Spode Елка шема, еден од најпознатите летни дизајни од неговото воведување во 1938 го

1.♥ Sequin Табела Тркачи : 6 КОМПЈУТЕРИ 12x108 инчи sequin тркач 2.♥ Материјал : Сите sequin табела тркачи се направени

Сомот Табела Тркач ✿ 【Домот Екранот】 премиум мека ткаенина табела тркачи со прекрасни виткање работ

Големина : 13x36inch (За 33x91cm).Голема домашна декорација наутички тема табела тркач за долг табела врвот.Пера

ВАЖНОСТ : Вашата маса е некомплетна без табела тркачи.Табела тркачи се обезбеди добра место до место јад

Материјал : јута памук и лен.Големина : 30x120cm, 30x140cm.Погоден за свадба / home / хотел / партија табела декорациј

Состојба : Brand New; Шемата : Секој модел е 1 / 2 инчи широк; се Грижи Настава : Машина перат со иста боја.Не кајг

★ уникатен дизајн : едноставен и модерен со деликатна tassels на двете страни ја прави оваа маса крпа изгле

Полиестер.ВНАТРЕШНА употреба повторно и повторно.УЖИВАЈТЕ во ПОТОПЛИТЕ ВРЕМЕТО : Донесе живот на вашио

Висок Квалитет : Традиционална изработка со висока густина ткаење создава трајни, исклучителна текстур

Памук, Јута Мулти Chindi.Увезени.ВКЛУЧУВА : Една ПАМУК ЗАНАЕТ Kaia Јута Chindi Табела Тркач, 13 инчен x 72 инчен Multico

Големина : 16"x90".Дизајнот не е реверзибилна.Тркач има надеж.Полиестер е ниска навремено текстилни сакаше

Scroll