Ново
Маски За Дома Еластична Остро Фланелен боксери, Поддржан од Винил Опремени Табела Покрие - Мулти-Боја Геометриски Модел - Голем Круг - Одговара Маси до 45 - 56 Дијамета?

Маски За Дома Еластична Остро Фланелен боксери, Поддржан од Винил Опремени Табела Покрие - Мулти-Боја Геометриски

Достапност: Залиха
DEN 383.76

Пластика.Бела Позадина со Мулти-Боја Геометриски Дизајни.Еластична Работ Дизајн Лесно се Вклопува во целиот било тркалезна маса до 45"-56" Дијаметар.Лесно Чистење Пластични Врвот со собираат на назад ја заштитува вашата маса.Ја заштитува вашата маса од spills, вдлабнатини или гребење.Лесно да се покрие било носи или од маса.Мулти-Боја Геометриски Еластична Работ Табела Корица има прекрасна Бела Позадина со Мулти-Боја Геометриски печати дизајниран да се вклопуваат тркалезни маси до 45"-56" и еластична работ држи капакот тесни. 100% од рабови на капакот се пораби со еластична кои insures се дека поклопецот останува на вашата маса.На собираат на задната страна го заштитува вашиот казна заврши на дрво маси.Облечи вашата маса за посебна прилика, додека за заштита на табелата од spills, вдлабнатини или гребење.Изработен од Винил со полиестер поддршка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Премиум Ткаенини : Softalker tablecloths се направена од 210 GSM 100precent високо квалитетни и издржливи микрофибер, враб

Правоаголникот / Плоштад Декоративни Tablecloths Големина : 54×109in(About138×275cm).Tabletop Дома Декорација Супериорен Т

Мазна ткаенина, кожаfriendly и нежна.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.Д

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на памук, лен, без груби хемикалии, tablecloth е издр

【Празнична Декорација】:Оваа Shamrock Маса Крпа е многу убава и значајна.Зелената детелина ќе ви донесе ср

Лен,памук ✿1.забелешка Овој Производ Е Поделена на Круг Tablecloths И Правоаголни Tablecloths.Кога Ќе Ги Купите, ве

Висок Квалитет и Животна средина Материјал: Површината 100% Винил, Фланелен боксери Поддршка : 100% Полиес

ДОМА ДЕКОРАЦИЈА Натпревари delicately и да се создаде уникатен стил за вашата трпезарија, погоден за различ

Памук Едно парче лесна дизајн.3 Прекрасна чипка рабовите додавање на домот убава гроздобер стил.СПЕЦИФИ

Spandex Ткаенини : еден комплет доаѓа со 6 pack Коктел Круг Spandex Табела Маска, оваа spandex табела маска е направен

ЛА Лен ексклузивни Големина и нега на етикетата за да се обезбеди автентичноста и квалитетот на вашиот

Обезбеди кориснички услуги : Можете да одат на Coyang storefront,Имате прашање за Coyang да контактирате со нас.Мо

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашиот круг tablecloth е направена од високо квалитетни трајни ПВЦ кои совршен

Cotton_linen Полиестер.Увезени.Подготвени Направи : Пакет содржи 1 парче на маса крпа : мерки ширина 52" x должин

Лен,памук,burlap.Нашите Правоаголник Tablecloth се направена од високо квалитетни мека и издржливи Памук, Лен м

Облечи вашиот виткање маса со нашите i Gear водат ткаенина Табела Врвот на Капа Капак, со безвременски, мас

Супериорен Ткаенина 100% премија полиестер, 108 инчи дијаметар табела постелнина, функционална тркалезна

Висок Квалитет и Животна средина Материјал : tablecloth е со висок квалитет и тоа е 100% ПВЦ.Тоа е безбедно за уп

✅Cotton_blend ✅[АНТИНАВРЕМЕНО Фен за сушење или се постават рамен да се исуши; IOVREESE памук, лен tablecloths лесно мо

100% Полиестер.Произведено во САД и Увезени.Плоштад tablecloth мерки 120 инчи во страни; идеален кат должина се н

Винил Фланелен Боксери Назад Лесно Се Грижи Избрише Чисти Tablecloth.Увезени.Newbridge Теал brookside лозови Есен Фар

Божиќ Одмор Винил Фланелен Боксери Назад Лесно Се Грижи Tablecloth.Увезени.Newbridge Snowfall Снегулка Plaid Божиќ Печа

Scroll