Ново
Рико Индустрии МАК Унисекс-Возрасни Стандард Хром Табличка Рамка

Рико Индустрии МАК Унисекс-Возрасни Стандард Хром Табличка Рамка

Достапност: Залиха
DEN 335.76

Направен во САД.МЕРЕЊА : Око-фаќање на хром табличка рамка мерки 6 x 12.25-инчи.Одговара на повеќето стандардни регистарски таблички.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Изградени од цврст цинк легура со висока полски хром позлата заврши.Дизајнирани да издржат носат и солза и е отпорна на елементите.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Украсени со различни тим логото и тим wordmark па може да се покаже тим гордост за вашиот омилен спортски тим при возење низ град.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Карактеристики пре-drilled дупки што овозможува лесно монтирање.Може да се користи на предниот или задниот дел на вашиот автомобил, камион или приколка.СОВРШЕН ПОДАРОК : Идеален за лојални љубител на спортот дека сака да направи храбар впечаток.Одлично за родендени, годишнини, Божиќ, Татко & Ден на Мајката, Graduations, Пензионирања и други специјални прилики.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Издржливи и долготрајни лиценца рамка мерки стандард 6 x 12.25инчи.Акрилик инсерти се ласерски сече со тим

Изработени и Дизајнирани од страна на Win Craft.Прикажани на предната страна е Оклахома Sooners Тим Логото.Овој

Сет од две години 12"x6" авто табличка рамки.Направени на Здрав Насликани Хром Метал.Лесно да се Качи Околу

Официјално лиценцирани и мало пакуваат.Сите метални производ направен во САД.Обликот на Тексас вметнет

Увезени.Направен од хром метал со издржливи завршница дека се противи на елементи.Тим логото е domed и кар

Издржливи Акрилик ТимОбоени Огледало со ЛасерскиНамалување на Тимот Лого.Мерки околу 12x6...

Издржливи и долготрајни лиценца рамка мерки стандард 6 x 12.25инчи.Акрилик инсерти се ласерски сече со тим

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : Brand New Официјално лиценцирани Пен Државниот Универзитет "Nittany Lions" Сите Метални 3 D Та

Покаже на сите кои ќе се искорени со оваа евиденција на blue метал табличка рамка.Доаѓа со предdrilled дупки з

Одговара на повеќето стандардни регистарски таблички.Монтажа дупки подготвени за инсталација, завртки

Големината е 12.4×6.4 инчи, и сите алатки се инсталирани во пакет.Во прилог на својата естетика и компатиби

Тимот на обоени метали табличка мерки 6инчи со 11.5инчи.Докажано да биде елемент отпорни, па може да се пок

Направен во САД.Издржливи и долготрајни лиценца рамка мерки стандард 6 x 12.25инчи.Акрилик инсерти се тим б

Димензии : 12 x 6 (Одговара на повеќето возила).Хром Табличка Рамка со Сјајна, ОгледалоКако и ЛасерскиНамал

[ИДЕАЛЕН ЗА ТЕКСАС LONGHORNS ФАНОВИ] Оваа Универзитетот на Тексас табличка рамка е совршен спортски сувенир

6 x 12.25инчи.Хром Финиш Метална Рамка Мерки 6инчи со 12.25инчи.Украсени со Смели и Енергична Екипа Обоени Гра

Метал табличка покажува исклучи тимскиот дух на било автомобилската возило.Официјално Лиценцирани Про

ПОКАЖУВААТ ВАШИОТ ТИМ ГОРДОСТ КАКО SUPER BOWL е ЏЕНИФЕР ПОБЕДА ТАМПА БЕЈ BUCS Тоа ќе биде непогрешлив кога ќе г

Scroll