Ново
Dianova СС-BRK-FY74429 FY74429 Пакет Нож Зелена, Една Големина

Dianova СС-BRK-FY74429 FY74429 Пакет Нож Зелена, Една Големина

Достапност: Залиха
DEN 2337.60

Совршен за купување на подарок.Голема craftmanship.Мора да ги купите објект.Оваа прекрасна Пакет Нож Зелена има најдобрите детали и највисок квалитет ќе најдете насекаде!Пакет Нож Зелената боја е навистина извонреден.Детали за производот : • Состојба : Brand New • Item SKU : СС-BRK-FY74429 • Информации : 5" во целина. 2" црна stonewash заврши нерѓосувачки tanto ножот.Зелена G10 се справи.Целосна, продолжен танг.Lanyard дупка.Црна Kydex обвивка.Clam Epacked.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ДИМЕНЗИИ : 12.8 инчен (32.6 cm) вкупна должина со нож должина на 7.8 инчи (19.7 cm) и тежина од 14.6 унци.ИЗДРЖЛИВИ : Нож

4.0 MM дебелина,S35 VN stonewash ножот е направен од висок квалитет на челик,кој гарантира цврстината, острината и

Титаниум Vanadium Нерѓосувачки Нож Граничната Патрола FSB специјално Издание Нож Тактички Палецот Притисне�

ДИМЕНЗИИ : 7.7 инчен (19.6 cm) вкупна должина со нож должина на 3.3 инчи (8.4 cm) и тежина од 3.7 унци.ИЗДРЖЛИВИ : Ножо�

АНИ8 Нерѓосувачки Челик Сечилото.Kraton / ABS Скали.Издржливи Kydex Обвивка w / Мулти Позиција Обвивка.Направе�

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

3.0 MM дебелина,S35 VN stonewash ножот е направен од висок квалитет на челик,кој гарантира цврстината, острината и

Пролет им помогне на преклопен нож нуди брза една рака распоредување, заклучува сигурно на своето место

Пролет Assisted Нож 8" Должина 3.5" 3 CR13 Челик Сечилото 4.5" Stonewashed Сива Елоксирани Алуминиумски Справи.Вклучува �

Отворено Стилски Appearence Покрај на комунални употреба, овој нож, исто така, открива личноста на кориснико

Вкупна Должина : 7+7 инчи.Должина на ножот : 3.75 инчи Други Широк 2.75 , Дебелина : 4 mm Прибл.Се справи со Должин�

Должина = 8 1 / 8".Width = 1".Дебела = 1 / 4" 41.2 g / 1.45 оз.Изработени од цврстиот дел на G10 или нашиот комерцијален G10 /

ЦВРСТ ДИЗАЈН : Изграден за 911 Првиот Responders со Високи Перформанси Челик Сечилото, Лесни Алуминиумски Рачк

✅ Димензии : должина на Ножот : 21 / 2"; Сечилото дебелина : 7 / 64 инчен (2.8 mm); Справи се со должина : 31 / 2"; вкупна

ДИМЕНЗИИ : 8.7 инчен (22.1 cm) вкупна должина со нож должина на 4.1 инчи (10.3 cm) и тежина од 6.6 унци.ИЗДРЖЛИВИ : Ножо

Змиско Око, Тактички Акција Assisted Нож 8.5" Целокупната Должина 3.5" Од Не ' Рѓосувачки Челик Сечилото.Удобно G

Сечилото е tanto точка со црна титаниум и зелена G10 Рачка, flipper отворање дизајн им овозможува брз пристап до

Автентични нож рачно изработени сопствени направени во Dharan, Источна Непал со FWOSI Corporation увезени директн�

KNI138ДМ : ТИП:Имајќи flipper папка Сечилото : 8 Cr13 Дамаск челик HRC : 58º±1º Сечилото дебелина : 3.0 mm Површински тре

Пролет Assisted Нож 8" Должина 3.5" 3 CR13 Челик Сечилото 4.5" Stonewashed Сива Елоксирани Алуминиумски Справи.Вклучува �

Scroll