Ново
MUBUY Тастатура Покритие за Lenovo ideaPad 5 15.6, Леново Flex 5 15.6, Јога 7i 15.6, Јога Тенок 7 15, ideaPad 3i 15, ideaPad Тенок 7 15.6, ThinkBook 15p, ThinkBook 15 G2 G3 НИ Тастатура Покрие-Јасно

MUBUY Тастатура Покритие за Lenovo ideaPad 5 15.6, Леново Flex 5 15.6, Јога 7i 15.6, Јога Тенок 7 15, ideaPad

Достапност: Залиха
DEN 143.52

☞(Проверете Изглед на Тастатура Со Слика 2 Прво) Тастатура Кожата Само се вклопи во 2020 2021 Lenovo idea Pad 5 15.6 15 IIL05 & 15 ITL05 Лаптоп /Idea Pad 3 15 ALC6 / Idea Pad 3 15 ADA6 / Idea Pad 3 15 ITL6 / Idea Pad 3 17 ADA6 / Idea Pad 3 17 ALC6 / Idea Pad 3 17 ITL6 / Lenovo idea Pad Flex 5 15 IIL05 / Lenovo idea Pad 3i 15 /Lenovo idea Pad Тенок 7 15.6 / Lenovo Yoga 7i 15.6 / Lenovo Yoga Тенок 7 15.6 / Леново Think Book 15 G2 G3 / Леново Think Book 15p 15.7 тастатура за лаптоп покрива кожата. ☞Не одговара за 2018 2019 Леново Flex 5 15.6", Lenovo Ideapad 5 15.6" и други модели на Lenovo Ideapad и Flex (Друг производ ASIN : B07 JL9 Y9 SH одговара за овие модели). ☞ВОДООТПОРЕН И DUSTPROOF - заштита на прашина, вода, кафе, spills случајно внесете вашата тастатура. ☞ПРЕНОСЛИВ И ПЕРАТ - Водечка индустрија 0.3 mm (0.01 во) дебелина за да се минимизира пишување пречки. ☞Грижете се-слободен 180 дена – ако постојат било какви прашања или проблеми со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мека, ултратенки, и перат Производот материјал : силикон ЕУ Типот : "Внесете" клуч изгледа како "7" Точка ти

КОМПАТИБИЛЕН СО : 2015 и пред 2015 верзија на Macbook : 1) Mac Book Air 13" (Модели : A1369 и A1466); 2) Mac Book Pro 13.3" (Модел : A1278); 3) Mac Bo

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА за MACBOOK ТАСТАТУРА ПОКРИЕ】Токму тастатура кожата за Mac Book Pro 13 Инчен без Допир Бар 2

[!!!Споредете ги Вашите изглед на тастатура со СЛИКА 2 за да се потврди ако може да се вклопуваат] Тастатур

【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА НОВИОТ MACBOOK AIR 13 ИНЧЕН ТАСТАТУРА ПОКРИЕ】Дизајниран за вашиот Најнов Mac Book Air 13инче

Само Компатибилни со Mac Book Air 13.3" (Модел : A1932, 2018 2019 Објавен) со Допир ID, НИ Распоред, ве Молиме љубезно ве мо

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

【Целосна Заштита за Mac Book Air 13 Инчен A2337 М1 A2179】тастатурата за Полнење е совршен за заштита на вашиот Mac Book

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

☞(Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво) Тастатура покрива само за HP Chromebook 11 G1 G2 / G3 / G4 / G5 / G6 Е

☞(Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво) Тастатура покрива само за 2021 2022 Dell Inspiron 15 3000 3510 3511 3515, Dell I

САМО U С изглед на тастатураЗа Mac Book Pro 14 инчен 2021 М1 Pro / М1 Max A2442 s дома или на работа.Направени од високо одд

6" HP 15НА*** серија модел : 15BW069 NR 15BW070 NR итн.01 во) дебелина за да се минимизира пишување пречки ☞НЕ се Компати

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи

Компатибилни модели : Наменета е за 14 инчен HP Павилјон лаптоп 14ab 14ac 14ад 14некоја Серија, како што е 14ab010 14ab1

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

ПОГОДНА ЗА НАС распоред на тастатурата.Одговара за Mac Book Pro 14 М1 Pro / М1 Max & Про 16 М1 Pro / М1 Max чип тастатура 20

【!!!НЕ Одговара на Површината Оди 10.5 Инчен & Споредете ги Вашите изглед на тастатура со СЛИКА 2】Тастатур

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи

Направен од Висок Квалитет на антистатички силикони тастатура кожата, флексибилен и да се перат Зашти

☞(Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво) Тастатура покрива само за HP Chromebook 11 G1 G2 / G3 / G4 / G5 / G6 Е

САМО Компатибилни со Магијата на Тастатурата (MLA22 LL / A A1644) со НАС изгледот.НЕ е компатибилен со Безжична

❤ВНИМАНИЕ : [Споредете ги Вашите изглед на тастатура со производот сликата пред купување] тастатура пок

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

Само Компатибилни со Mac Book Air 13.3" (Модел : A1932, 2018 2019 Објавен) со Допир ID, НИ Распоред, ве Молиме љубезно ве мо

Ве молиме споредете ги вашите лаптоп изглед на тастатура и модел со производот слики за да се избегне ку

Scroll