Ново
Тастатура Покритие за Lenovo Ideapad 7i 15.6 /Нова Lenovo Ideapad 3 15.6 17.3, Нова Lenovo Ideapad 5 15.6 /Нова LenovoFlex 5 15 15.6 /Lenovo Ideapad Тенок 7 15 15.6 НИ Тастатура Покрие-Постепено Розова

Тастатура Покритие за Lenovo Ideapad 7i 15.6 /Нова Lenovo Ideapad 3 15.6 17.3, Нова Lenovo Ideapad 5 15.6 /Нова

Достапност: Залиха
DEN 157.92

☞(Проверете Изглед на Тастатура Со Слика 2 Прво) Тастатура Кожата Само се вклопи во новиот Ideapad Тенок 7 15 15.6" /Lenovo Ideapad 5 15 IIL05 15.6" /Lenovo Ideapad Flex 5 15 IIL05 15.6" со Нумеричка Тастатура НИ изгледот тастатура за лаптоп покрива кожата. ☞Не одговара за 2018 2019 Леново Flex 5 15.6", Lenovo Ideapad 5 15.6" и други модели на Lenovo Ideapad и Flex (Друг производ ASIN : B07 JL9 Y9 SH одговара за овие модели). ☞ВОДООТПОРЕН И DUSTPROOF - заштита на прашина, вода, кафе, spills случајно внесете вашата тастатура. ☞ПРЕНОСЛИВ И ПЕРАТ - Водечка индустрија 0.3 mm (0.01 во) дебелина за да се минимизира пишување пречки. ☞Грижете се-слободен 180 дена – ако постојат било какви прашања или проблеми со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мека, ултратенки, и перат Производот материјал : силикон ЕУ Типот : "Внесете" клуч изгледа како "7" Точка ти

Компатибилен за модели : Новата верзија Mac Book Air 13 инчен Retina Екран, 2018 Ослободување, НИ Изглед на Тастатур

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

Оваа тастатура маска е направена со инженеринг одделение силиконски материјал, ултра тенки да 0.3 mm нема

САМО U С изглед на тастатураЗа Mac Book Pro 14 инчен 2021 М1 Pro / М1 Max A2442 s дома или на работа.Направени од високо одд

☞(Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво) Тастатура покрива само за 2021 2022 Dell Inspiron 15 3000 3510 3511 3515, Dell I

Компатибилни модели : Наменета е за 14 инчен HP Павилјон лаптоп 14ab 14ac 14ад 14некоја Серија, како што е 14ab010 14ab1

❤ВНИМАНИЕ : [Споредете ги Вашите изглед на тастатура со производот сликата пред купување] тастатура пок

Само Компатибилни со Mac Book Air 13.3" (Модел : A1932, 2018 2019 Објавен) со Допир ID, НИ Распоред, ве Молиме љубезно ве мо

☞(Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво) Тастатура покрива само за 2021 2022 Dell Inspiron 15 3000 3510 3511 3515, Dell I

☞(Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво) Тастатура покрива само за HP Chromebook 11 G1 G2 / G3 / G4 / G5 / G6 Е

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА за MACBOOK ТАСТАТУРА ПОКРИЕ】Токму тастатура кожата за Mac Book Pro 13 Инчен без Допир Бар 2

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

Ве молиме споредете ги вашите лаптоп изглед на тастатура и модел со производот слики за да се избегне ку

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Се обезбеди целосна заштита на вашата тастатур

САМО Компатибилни со Магијата на Тастатурата (MLA22 LL / A A1644) со НАС изгледот.НЕ е компатибилен со Безжична

[!!!Споредете ги Вашите изглед на тастатура со СЛИКА 2 за да се потврди ако може да се вклопуваат] Тастатур

ПОГОДНА ЗА НАС распоред на тастатурата.Одговара за Mac Book Pro 14 М1 Pro / М1 Max & Про 16 М1 Pro / М1 Max чип тастатура 20

Scroll