Ново
SANFORIN Тастатура Покрие Заштитник за Apple MacBook Air 13 Инчен 13.3(Само се Вклопуваат Модел: A1932, 2018 2019 Објавен), Силиконска Кожа Заштитник со Индивидуалност Дизајн, Мачка

SANFORIN Тастатура Покрие Заштитник за Apple MacBook Air 13 Инчен 13.3(Само се Вклопуваат Модел: A1932, 2018

Достапност: Залиха
DEN 215.76

Само Компатибилни со Mac Book Air 13.3" (Модел : A1932, 2018 2019 Објавен) со Допир ID, НИ Распоред, ве Молиме љубезно ве молиме да проверите на специфични број на моделот на "A1xxx"(A1932) на задната страна на вашиот Mac Book.Бројни шарени индивидуалност дизајн го прави вашиот лаптоп весел и жив.Да се обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина, течност истури (кафе/пиво/млеко), внесете го носат, contaminates и повеќе.Направени со премиум инженеринг одделение трајни не-токсични силикони, ултра тенки да 0.3 mm нема да му наштети на екранот и го направи полесно за пишување.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните, целосно да се перат и еднократно.Предупредување: ве Молиме љубезно ве молиме да проверите на специфични број на моделот на "A1xxx"(A1932) на задната страна на вашиот лаптоп пред да го купите за да се избегне купување на погрешен точка.Ако не знаете како да се проверете го бројот на моделот, ве молиме споредете вашата тастатура со право на тастатурата во слики.Карактеристики : 1. Да се обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина, течност истури (кафе/пиво/млеко), внесете го носат, contaminates и повеќе. 2. Направени со премиум инженеринг одделение трајни не-токсични силикони, ултра тенки да 0.3 mm нема да му наштети на екранот и го направи полесно за пишување. 3. Лесно да се однесуваат и да ги отстраните, целосно да се перат и еднократно.САМО Компатибилни со : — Mac Book Air 13-Инчен,Модел : A1932 (2018 2019 Објавен) НЕ се Компатибилни со : — Сите стари Mac Book Air 13 инчен A1466/A1369 — Сите Mac Book Pro 13/15/17 со или без Retina Екран(2015 година или Постари) — Сите 2016/2017/2018 објавен Macbook Pro 13 15 со/без Допир бар Допир ID Модели : A1706,A1707,A1708,A1989.A1990 — Сите Европски Изглед на Тастатура Mac Book е — Mac Book е со Сребро Тастатурата — Mac Book Air 11-Инчен — Новиот Macbook 12 -Инчен — 2015 Ослободување i Mac Магија тастатура Пакет се Вклучуваат : 1 * на Тастатурата Капак.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА НОВИОТ MACBOOK AIR 13 ИНЧЕН ТАСТАТУРА ПОКРИЕ】Дизајниран за вашиот Најнов Mac Book Air 13инче

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи

Направен од Висок Квалитет на антистатички силикони тастатура кожата, флексибилен и да се перат Зашти

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Се обезбеди целосна заштита на вашата тастатур

【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА за MACBOOK ТАСТАТУРА ПОКРИЕ】Токму тастатура кожата за Mac Book Pro 13 Инчен без Допир Бар 2

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

☞(Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво) Тастатура покрива само за HP Chromebook 11 G1 G2 / G3 / G4 / G5 / G6 Е

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

[!!!Споредете ги Вашите изглед на тастатура со СЛИКА 2 за да се потврди ако може да се вклопуваат] Тастатур

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи

Ве молиме споредете ги вашите лаптоп изглед на тастатура и модел со производот слики за да се избегне ку

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

Оваа тастатура маска е направена со инженеринг одделение силиконски материјал, ултра тенки да 0.3 mm нема

САМО U С изглед на тастатураЗа Mac Book Pro 14 инчен 2021 М1 Pro / М1 Max A2442 s дома или на работа.Направени од високо одд

【!!!НЕ Одговара на Површината Оди 10.5 Инчен & Споредете ги Вашите изглед на тастатура со СЛИКА 2】Тастатур

☞(Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво) Тастатура покрива само за 2021 2022 Dell Inspiron 15 3000 3510 3511 3515, Dell I

6" HP 15НА*** серија модел : 15BW069 NR 15BW070 NR итн.01 во) дебелина за да се минимизира пишување пречки...

Scroll