Ново
SANFORIN Тастатура Покрие Заштитник за Apple MacBook Air 13 Инчен 13.3(Само се Вклопуваат Модел: A1932, 2018 2019 Објавен), Силиконска Кожа Заштитник со Индивидуалност Дизајн, Фламинго

SANFORIN Тастатура Покрие Заштитник за Apple MacBook Air 13 Инчен 13.3(Само се Вклопуваат Модел: A1932, 2018

Достапност: Залиха
DEN 214.80

Само Компатибилни со Mac Book Air 13.3" (Модел : A1932, 2018 2019 Објавен) со Допир ID, НИ Распоред, ве Молиме љубезно ве молиме да проверите на специфични број на моделот на "A1xxx"(A1932) на задната страна на вашиот Mac Book.Бројни шарени индивидуалност дизајн го прави вашиот лаптоп весел и жив.Да се обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина, течност истури (кафе/пиво/млеко), внесете го носат, contaminates и повеќе.Направени со премиум инженеринг одделение трајни не-токсични силикони, ултра тенки да 0.3 mm нема да му наштети на екранот и го направи полесно за пишување.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните, целосно да се перат и еднократно.Предупредување: ве Молиме љубезно ве молиме да проверите на специфични број на моделот на "A1xxx"(A1932) на задната страна на вашиот лаптоп пред да го купите за да се избегне купување на погрешен точка.Ако не знаете како да се проверете го бројот на моделот, ве молиме споредете вашата тастатура со право на тастатурата во слики.Карактеристики : 1. Да се обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина, течност истури (кафе/пиво/млеко), внесете го носат, contaminates и повеќе. 2. Направени со премиум инженеринг одделение трајни не-токсични силикони, ултра тенки да 0.3 mm нема да му наштети на екранот и го направи полесно за пишување. 3. Лесно да се однесуваат и да ги отстраните, целосно да се перат и еднократно.САМО Компатибилни со : — Mac Book Air 13-Инчен,Модел : A1932 (2018 2019 Објавен) НЕ се Компатибилни со : — Сите стари Mac Book Air 13 инчен A1466/A1369 — Сите Mac Book Pro 13/15/17 со или без Retina Екран(2015 година или Постари) — Сите 2016/2017/2018 објавен Macbook Pro 13 15 со/без Допир бар Допир ID Модели : A1706,A1707,A1708,A1989.A1990 — Сите Европски Изглед на Тастатура Mac Book е — Mac Book е со Сребро Тастатурата — Mac Book Air 11-Инчен — Новиот Macbook 12 -Инчен — 2015 Ослободување i Mac Магија тастатура Пакет се Вклучуваат : 1 * на Тастатурата Капак.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Компатибилни модели : Наменета е за 14 инчен HP Павилјон лаптоп 14ab 14ac 14ад 14некоја Серија, како што е 14ab010 14ab1

Ве молиме споредете ги вашите лаптоп изглед на тастатура и модел со производот слики за да се избегне ку

【Целосна Заштита за Mac Book Air 13 Инчен A2337 М1 A2179】тастатурата за Полнење е совршен за заштита на вашиот Mac Book

●КОМПАТИБИЛНА СО : За Новиот Mac Book pro 13 инчен Ослободување 2020 A2289&Mac Book Pro 16 инчен 2019 Ослободување A2141 ●Прец

❤ВНИМАНИЕ : [Споредете ги Вашите изглед на тастатура со производот сликата пред купување] тастатура пок

Оваа тастатура маска е направена со инженеринг одделение силиконски материјал, ултра тенки да 0.3 mm нема

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА за MACBOOK ТАСТАТУРА ПОКРИЕ】Токму тастатура кожата за Mac Book Pro 13 Инчен без Допир Бар 2

Мека, ултратенки, и перат Производот материјал : силикон ЕУ Типот : "Внесете" клуч изгледа како "7" Точка ти

【!!!НЕ Одговара на Површината Оди 10.5 Инчен & Споредете ги Вашите изглед на тастатура со СЛИКА 2】Тастатур

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

ПОГОДНА ЗА НАС распоред на тастатурата.Одговара за Mac Book Pro 14 М1 Pro / М1 Max & Про 16 М1 Pro / М1 Max чип тастатура 20

"КОМПАТИБИЛНОСТ"!!!Ве молиме Споредете ги вашите лаптоп изглед на тастатура ,се Потврди Ако може да се вк

6" HP 15НА*** серија модел : 15BW069 NR 15BW070 NR итн.01 во) дебелина за да се минимизира пишување пречки...

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи

Scroll