Ново
AIKUN Батерија 2.4 G Безжична Ултра Тенок Тастатурата-Целосна Големина со 106 Тивка Копчиња,13 Кратенки, Нумеричка Тастатура,LED Индикатори,и Авто Заштеда на Енергија,Режа

AIKUN Батерија 2.4 G Безжична Ултра Тенок Тастатурата-Целосна Големина со 106 Тивка Копчиња,13 Кратенки, Нумеричка

Достапност: Залиха
DEN 840.00

Висина : 0.26~0.49 во (6.5~12.4 mm).должина : 4.82 во (122.5 mm).Ширина : 16.93 во (430 mm).Тежина : 17.35 оз (491.8 g).Windows 7, Windows 8, Windows 10 или подоцна.Хром оперативен СИСТЕМ,.USB порта.AIKUN AX8100 безжично полнење Тастатура.Нано приемникот,.USB надополнување на кабел.Прирачник за корисникот.Создаден за да дополнуваат вашиот модерен биро сет-up, на Тенок Безжична Тастатура карактеристики дијамант-намалување на chamfered рабови и додава целосна Qwerty тастатура преку безжична 2.4 G конекција.Дизајниран за Windows системи, Тенок Безжична Тастатура вклучува пригоден функција жешки копчиња, полн нумеричката тастатура и mirco USB полнење порта.Димензии : .Висина : 0.26~0.49 во (6.5~12.4 mm)должина : 4.82 во (122.5 mm)Ширина : 16.93 во (430 мм)Тежина : 17.35 оз (491.8 g).Систем услов : .Windows 7, Windows 8, Windows 10 или подоцна,Chrome OS,USB порт.Пакет содржина : .AIKUN AX8100 безжично полнење Тастатура,Нано приемникот,USB надополнување на кабел,упатство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

10inch проширува и зголемена обработка, таа има повеќе клучеви и пошироко копчињата од обичните 7inch тастат�

Со ергономски keycap дизајн, ќе се чувствувате подобро кога ќе ја користите тастатурата, и вашите раце ќе н�

[Зачекори Keycap] Ергономски дизајн, зачекори keycap, лесно да се вклопи во вашите раце и спречување на замор.П�

Лесно Подесување : Едноставно внесете го нано USB приемник во вашиот компјутер и да ја користите тастатур

Официјално лиценцирани Genshin Влијание Издание.Масна и мазна микротекстура крпа површината за брзината и

Индустриски Жичен Тастатура : Работен век, најмалку за 2 милиони пати, и да се исполнат голем број на инду

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

HUFAN.Универзална Монтажни Магнетни Bluetooth Тастатура, Touchpad Кожа Случај со Држачот за 10.1 инчен i SO & Android & Windows

[ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН] 6 степени за да се зголеми агол, за да се обезбеди дека зглоб е опуштена, да може ефект

Компатибилен со Microsoft Surface Pro 3 / 4 / 5 / 6 Таблет КОМПЈУТЕР, поддржува Windows систем, ергономски дизајн, едноста�

Лесен и издржливи : зачекори копчиња, научни дебагирање, мазни линии, се чувствуваат удобно, и поповолно

Ергономски Дизајн совршен склони агол и мека пена одговара на кривата на рачниот зглоб naturally.By оптимизи�

V8 Алатки Загрева Компјутерска Тастатура V8 WK001 Прва загрева компјутерска тастатура на пазарот Чекор 3 Switc

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Потсетување : Постојат само keycaps, на тастатурата на сликата е за демонстрација само, не за продажба.Карак

Опремени со пенкало слот и чувствителни на допир control panel, на тастатурата може да се одвои, и на изглед е с

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Ма

Поддршка за Андроид, за Прозорци, за Mac OS системи.Користете време до 80 часови , тастатурата до 3 милиони па

Се користи за замена на оштетени или неупотребливи компјутерски тастатури.Лесно да се замени и да ја ин�

*[Совршена големина] : Помала отколку на традиционална тастатура, тоа исто така ги вклучува сите каракте�

Дизајн : Веднаш се преобразува од безжична тастатура, во елегантни капак.Ова Bluetooth Тастатура Случај кара

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Bluetooth 3.0 Конекција, обезбедува долг пренос на далечина и широк компатибилност.До 10 метри пренос на далеч�

HUFAN.Универзална Монтажни Магнетни Bluetooth Тастатура, Touchpad Кожа Случај со Држачот за 10.1 инчен i SO & Android & Windows

Scroll