Ново
42 инчен Стигнале Тавански Вентилатор со Светлина и Bluetooth Музички Звучници 7 Боја се Менува Модерна Тавански Вентилатор Лустерот Smart Контрола од страна на СТАН Bluetooth

42 инчен Стигнале Тавански Вентилатор со Светлина и Bluetooth Музички Звучници 7 Боја се Менува Модерна Тавански

Достапност: Залиха
DEN 5519.52

✨【Стигнале Тавански Вентилатор】Оваа Стигнале Bluetooth тавански вентилатор е опремен со таванот светлина и Bluetooth звучник.Sync светлина на вашата омилена музика и да уживаат во секој победи во потполност. ✨【СТАН Контрола】На Лустерот тавански вентилатор осветлување промени со ритамот на музиката и има различни начини на осветлување(виножито и така натаму) преку СТАН.Можете исто така да прилагодите осветлување на осветленоста и затемнување преку СТАН. ✨【Модерна Тавански Вентилатор】На лустерот тавански вентилатор со светлина големина е дизајниран според големината на Американската соба.Фан ножеви автоматски ќе се прошири и договор.Дијаметар 42" кога се отвори и 19" кога затворена. 4 "/ 8"downrods вклучени.Погоден за мали и средни соби. ✨【Функционална】Тавански вентилатор со светлина и звучник прилагодливи 3 брзина на ветрот, 1-2-4 часа Автоматско исклучување.Го вклучите светлото вклучено и исклучено и да се приспособат 3 светла боја (топла светлина-топло бела-белата светлина),оваа функции се контролирани од страна на таванот фан далечинското. ✨【Тивка Лустерот Фан】ултра-тивка тавански вентилатор со далечинскиот управувач употреба чист бакар го исклучите моторот.Обезбеди силна моќ за фан, но исто така ви донесе шепот општи тивка чувство.Работниот век на моторот е 10-15 години. ✨【По-Продажбата на Услугата】bluetooth лустерот фан Испратени од НАС, професионална услуга за клиентите 12 часа на интернет да ви помогнат.Обезбеди фан светлина инсталација рачно и ВИДЕО.ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања.Сјајна кристал, Stepless Затемнување.Променлива Брзина,Напред и Рикверц.Промена на боја на температурата и светлината.Повеќе од еден милион бои да се избере.Избор на боја на светлина промена на режими.Да пуштите музика или да вести преку фан светлина.Правец : 3 Брзина.Мерењето : 1/2/4 H. Материјал : Акрил.Мотор : DC мотор.Контрола : APP +далечински управувач.Извор на светлина : LED одбор (Вклучени).Промена на боја на температурата и светлината Повеќе од милион бои за да choose Variety на боја на светлина промена modes Play музика или вести преку фан светлина.Правец : 3 Speed Timing : 1/2/4 HMaterial : Acrylic Motor : DC motor Control : APP +далечински control Light Извор : LED одбор (Вклучени).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Модерната Тавански Вентилатор : Оваа современа тавански вентилатор се состои од 3 висококвалитетна ABS б

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Нуди обновено класичен дизајн кој ќе работи и со традиционалните и современите décor.Оваа атрактивна тав

Многу погодна за дневна соба, кујна, трпезарија, спална соба, детска соба, кревет на кат, студија соба.Наш

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

ГАРАНЦИЈА : Нашите Ограничени Доживотна гаранција гаранции вашата комплетна сатисфакција, со купување

Донеси вашиот простор за живеење со тренд поставување стил!Оваа тавански вентилатор е совршено се вкло

На силициум челик тивок мотор, преку дискусија и оптимизација на моторни чип и бакарна жица, обезбедува

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

[МАТЕРИЈАЛ] Метално тело + акрилик светилка маска + ABS стигнале ножеви + чист бакар мотор, обезбедување на

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

5 Ножеви VS 4 Ножеви : Пет ножеви за да се намали правец на повеќе фино.Ветрот дува од повеќе нежно.Енергија

90 CRI услов за Титулата 24 Енергетска Ефикасност.Светло За Вклучување / Исклучување.Додека во Зимски Режи

Тивок мотор, оптимизиран моторни чип и бакарна жица, да се обезбеди силни струење и тивко работење, што ќ

Стигнале Таванот Фанови и LED Лустерот 2 Во 1, Двојна Употреба Тавански Вентилатор Светлата е Убава и Пого

☀Функција : боја температура на далечинскиот управувач вентилатор на таванот светилка е 3000 K6500 K, кои на

Тавански вентилатор, светло невидливи фан светлина дневна соба и трпезарија спални дом едноставен моде

Ние Користиме Високо Квалитетни Материјали Кои Не Се Лесно да се Оштетат и Издржливи.Користете Таванск

Затворен тавански вентилатор : со метални и дрвени домување.Новиот затворен амбиент е погоден за сите в

Модерниот затворен тавански вентилатор : современите флеш планината тавански вентилатор доаѓа со LED св

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Scroll