Ново
Sofucor Led Таванот Фанови со Светла и Далечинска Контрола,52 Модерна Тавански Вентилатор,Брусен Никел,за Затворен,Дневна Соба,Спална соба

Sofucor Led Таванот Фанови со Светла и Далечинска Контрола,52 Модерна Тавански Вентилатор,Брусен Никел,за Затворен,Дневна

Достапност: Залиха
DEN 3335.28

5 Ножеви VS 4 Ножеви : Пет ножеви за да се намали правец на повеќе фино.Ветрот дува од повеќе нежно.Енергија од ветер е поголема.Подобро од 4 Ножеви.Модерната Тавански Вентилатор : современите тавански вентилатор се состои од 5 ситно направена од сребро дрво жито панели, со висок квалитет и нечујно бранеа никел мотор, со висок квалитет акрилик абажур, и 20 W/3000 K LED светла (inclusive).Led светло интензитет може да се прилагоди по волја.Стандардна монтажа : Ова тавански вентилатор затворен со светлината може да се монтира со надолен род, 5 "/10" по желба. (Димензии 13 "/18" од таванот до долниот дел на фан домување).Тивка е Реверзибилна Мотор : Со 65 W, 120 V/60 HZ мотор.Удобен тивко, 3 брзина реверзибилна мотор.Downdraft режим и updraft режим се најдобри струење.Лесно контрола на вашиот простор температура.Далечинска Контрола, Вклучувајќи : 3 за контрола на брзината, времето функција (1/2/4/8h), no (не)-пол се прилагодува светлината контрола (прилагодите осветлувањето на екранот на светилки),2*1.5 V AAA батерија (вклучувајќи).Висок Квалитет По-продажбата на Услугата : Sofucor таванот фанови низ повеќе процеси на квалитет и тестирање.Ние и ветуваме на доживотна гаранција за моторни и 2 години гаранција за додатоци.Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте го по-продажбата на тимот, во рок од 24 часа за да можете вие да го реши проблемот.Во Sofucor, квалитетот на производот е секогаш наша цел.Секој производ треба да се оди низ повеќе процеси на квалитетот на тестирање пред да го напушти фабриката.Само за да им даде на нашите корисници подобро искуство.Во исто време, ние се извршуваат пробив и иновации на производите.Само за да бидат во можност да креираат нови производи кои ги задоволуваат вашите потреби.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

52Инчен, 58Инчен или 70Инчен сечилото век 50 рака врежан дрво, времетоотпорни смола и иверица сечилото опци

★ Внатрешното јадро донесува ЕДНОНАСОЧЕН променлива фреквенција мотор, кој надградби на "статични" реж

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

★ Ултративка тавански вентилатор.Со моторно работи звук толку ниско, како 27 децибели, тоа не само што им

ГАРАНЦИЈА : Нашите Ограничени Доживотна гаранција гаранции вашата комплетна сатисфакција, со купување

Во текот на летото, што ротира во правец на стрелките на часовникот, а воздухот циркулира надолу за да уж

???? 【HIGHT КВАЛИТЕТ на ТАВАНОТ ФАН】Круг чаша бело тавански вентилатор сенка и метал ножеви додадете уника

● Кристал Тавански Вентилатор, Големина : Кол 42 инчи, абажур големина : 18.9 инчен, max висока 21.3 инчен( пакет

1 17 вати LED светилки 60""W x 14.22""H Крај : Природни Месинг.Се излади со природни месинг топли тела што?s сигурни

Затворен тавански вентилатор : со метални и дрвени домување.Новиот затворен амбиент е погоден за сите в

Донеси вашиот простор за живеење со тренд поставување стил!Оваа тавански вентилатор е совршено се вкло

Модерната Тавански Вентилатор : Оваа современа тавански вентилатор се состои од 3 висококвалитетна ABS б

Модерниот затворен тавански вентилатор : современите флеш планината тавански вентилатор доаѓа со LED св

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Разликата помеѓу оваа светлина тавански вентилатор и светлина традиционалните тавански вентилатор е д

Стигнале Таванот Фанови и LED Лустерот 2 Во 1, Двојна Употреба Тавански Вентилатор Светлата е Убава и Пого

☀Функција : боја температура на далечинскиот управувач вентилатор на таванот светилка е 3000 K6500 K, кои на

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

ТРИ НОЖОТ ЗАВРШУВА : Орев!Добиете совршено заврши натпреварот со нашата реверзибилна тавански вентила

На силициум челик тивок мотор, преку дискусија и оптимизација на моторни чип и бакарна жица, обезбедува

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Scroll