Ново
ENTRBROS Бебе Teething Играчки – Teething Хривнија за Бебе – Храна Одделение Не-BPA Силикони Џвакање Играчка – Благотворно и Пријатна Сензорни Играчки за Момчиња и Девојчиња –

ENTRBROS Бебе Teething Играчки – Teething Хривнија за Бебе – Храна Одделение Не-BPA Силикони Џвакање Играчка

Достапност: Залиха
DEN 284.16

✔️ Мора да се За Вашиот Малку Еден : Е вашиот малку еден почнува да се чувствува вообичаените непријатност и болка предизвикана од teething процес?Дали би сакале да бидете сигурни дека вашето бебе ужива во забава и релаксирачка активност, додека ја добие заслужената одмор?На ENTRBROS силикони teether е совршен избор!.За подобрена смирувачки ефект место на teether во замрзнувач за неколку минути пред да се дава на вашето бебе, тоа ќе се обезбеди пријатна чувство дека не капки или гелови може да одговара!Се уште не се убедени?Еве некои од неверојатни карактеристики на овој производ се Достапни во различни забава и живописни бои; Погоден за момчиња и девојчиња 0-12 месеци; Материјал : храна-одделение не-BPA силикони; Лесно да се чисти и да се неверојатно издржливи; Смирува непцата и помага во ублажување на болката или teething непријатност; Нежна, непцата и забите масажа; Лесно да се стави на хривнија дизајн; Нема потреба да се грижите за вашето бебе намалувањето на teether; Удобни и лесни; Мек и флексибилен силикони, без ризик од повреда; Совршено големина за вашата малку еден мал раце; Една големина одговара на сите; Оригинални бебе туш подарок идеја за наскоро да бидат мајки.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. ✔️ Не-Капка Дизајн : за Разлика од класичните бебе teething играчки, ова бебе teething олеснување играчка доаѓа во облик на универзална големина нараквица, лесно да се стави на и неверојатно удобно.Нема повеќе да трошат време во потрага или перење teethers, постојано dropping them на валкани подови или површини!. ✔️ Внимателен Подарок : Цел на ENTRBROS бебе џвакање играчки за вашите малку еден или како единствена бебе туш подарок за пријател или близок, и можете да бидете сигурни дека таа ќе се допаѓа!Изберете од различни слатки бои погодни за мали момчиња и девојчиња на возраст 0-6 месеци!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние го прават тоа по правило од работа само со премиум материјали и сигурен производители, со цел да живеат до вашиот строги очекувања. ✔️ Благотворно и Смирувачки Ефект : Кој мека, безбедно силикони дизајн кој нежно масажи и чисти непцата и забите, ова бебе soother овозможува релаксирачки и смирувачки ефект, помага во ублажувањето на болката и ја подобрува вашата малку еден расположението!Додадете го во замрзнувач неколку минути за една навистина освежувачки и смирувачки искуство!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Врежана Дизајн : Со допирање и набљудување на овие 3 D врежана модели, бебињата можат да го остварат коорд

Тоа може да биде преку различни методи како што се висока температура, вода врие, ултравиолетовите зрац

Им овозможи на вашето бебе да се чувствува сетилните teether играчки да ги смири своите болка непцата.Помог

Тоа може да биде преку различни методи како што се висока температура, вода врие, ултравиолетовите зрац

Booбони мерки 3.5" Долго x 2" Висока; идеален за нежно благотворно мали должи додека пријатна вашето малку ед

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Сите дрво / силикони / дрвени монистра се направени со храна одделение, BPAfree материјал.Специјално за бебе

Teethers за бебиња се BPA free и направени со храна одделение силиконски.TEETHER ИГРАЧКА Бебиња може лесно контрол

100% БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛДоенче Само бебе teether се направени од храна одделение силиконски со Брегот цврсти

Сите дрво / силикони / дрвени монистра се направени со храна одделение, BPAfree материјал.Специјално за бебе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Pacifier синџир е составен од висока густина и висок квалитет на полиестер, со многу мека на допир.Мие и лесн

Тип на производ : обука четка за заби.Применливи возраст : 6 години (inclusive)8 години (не се вклучени), 3 години

100% силикони монистра понуда нежна масажа акција за новите заби и непца.Лесноsnap затворач е безбеден и ед

100% БЕЗБЕДЕН ЗА БЕБЕ : Направен од 100% премија за храна одделение силиконски, ослободени од Латекс, Phthalate, О

Scroll