Ново
Прилагодливи Слободни Тежина Гира Set - 88lbs 3-во-1 Брз Конверзија со Nonslip Ергономски Поврзување Род Жени Вежби за Дома Салата за Статистика Тренингот Мажите Аеробик Ко?

Прилагодливи Слободни Тежина Гира Set - 88lbs 3-во-1 Брз Конверзија со Nonslip Ергономски Поврзување Род Жени

Достапност: Залиха
DEN 2186.40

????[40 KG/88 LB За почетници] 40 KG/88 LB почетник дизајн, составен од 4x1.25 KG/2.75 LB, 4x2 KG/4.4 LB,8x3 KG/6.6 LB barbell парчиња, масажа конектор со масажа функција може да се комбинираат во barbell, не се лизга дизајн. ????[Мулти-функционален дизајн] Гира прачки се поврзани за да формираат barbells преку конектори за да се задоволат потребите на нога мускулите обука. ????[Погоден за семејството употреба] На противтежа е покриен со гума за да се избегне оштетување на подот, погоден за семејна употреба.На поврзување прачка е обложен со гума за да се обезбеди цврст стисок.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Прилагодливи Dumbells Тегови За Жени – Ова тегови, гума тренингот тегови рака тегови во прилагодлива голем

Пот појас, координирани со вежбање за да се забрза потење, ви донесе ново искуство на телото обликување

【Со полно Тело, Мускулите Обука】 : На гира тегови поставите идеален за обука на вашиот полно тело, сила

★【Тежина плочи има компатибилност】На 20Инчен олимписки гира се справува со 6инчен ракави, должина и 2ин

Потсетување : ве Молиме проверете производ големина пред купување.Совршена големина за дизајн.Дебела б

【Прилагодливи Тежина】Со тежина плочи од различни големини, можете да го промените тежина поставување

【Одлична за целото Тело Тренингот】 : Сите Neoprene Тегови се идеални да sculpt вашиот грб, рамена тоа " безбеде

Удобно ергономски се справи.Тежина печатени на завршува за лесна идентификација.Леано железо гира спак

ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ Компактен, ситевоедно тегови, се елиминира потребата за повеќе тегови во вашата салат

Овие тегови се стручно направена од леано железо за да се обезбеди долгорочна сила, и се спакувани во тр

【Со полно Тело, Мускулите Обука】 : На гира тегови поставите идеален за обука на вашиот полно тело, сила

★Гира да barbell : Тоа може да биде поврзан со поврзување прачка да стане barbell, кој може да се задоволат потр

????【Нема Грди Мирис & Црно Масло 】Тежини се покриени со PVC спакувани слој, кој нема силна грда мирис и не

★ Изборот на нашите тегови, е начин можете лесно да го промените вашата тежина, исто како вежба во терет

Цврстина и стабилност.Фирма Изградбата нема да се скрши или да се наведнуваат по повторна употреба.Совр

Винил Гира Сет : 40 кг.Она што се вклучени : 4x 2.5 кг и 4x 7.5 lbs винил цемент плочи, 2x 14" гира рачки и 4 јака брави.

【Лесен За Употреба】Octagon Облик Гира Плочи Се Дизајнирани За Да Се Спречи Тркалање И Да Се Обезбеди Полес

Производ 1 : Kettlebell поддржува широк опсег на отпоробука вежби.Производ 1 : Направени од цврст висококвалит

Чекор До Вашиот Тренингот со Тегови Set Овие трајни рака тежини се совршен прилог на аеробик и чекор вежб

Scroll