Ново
Strainho Гира Костец Тежина Бар Адаптер за 1 инчен Barbell, Дебели Зафат за Barbell се Повлече До Лентата за Отпор Бендот се Справи со Домашна Фитнес Тренингот Кревање Фитнес

Strainho Гира Костец Тежина Бар Адаптер за 1 инчен Barbell, Дебели Зафат за Barbell се Повлече До Лентата за

Достапност: Залиха
DEN 383.52

Потсетување : ве Молиме проверете производ големина пред купување.Совршена големина за дизајн.Дебела бар костец кога е затворен се 1.7 инчи (4.3 cm) надворешен дијаметар, 1 инч (2.5 cm) внатре во дијаметар, и 4 инчи (10 cm) долго.Погодна за луѓе со мали дланки и почетна exercisers.Нашите Strainho barbell костец има ергономски криви дизајн.Средината е густа и на крај се тенки, прави да се чувствуваат поудобно да ги користите.Внатрешноста на контрола е дизајниран со не се лизга жлебови да се обезбеди доволно триење за да направи да се побезбедни за време на обуката.Овие гира костец се погодни за повеќето barbells, гира рачки, тежина барови, се повлече јажиња, отпор бендови, кабел машина додатоци и kettlebells.На трајни дигање костец се направени од високо-густина силиконска гума, кој е издржлив и не ќе попуштат.Ние обезбедуваме 60-ден наплата 24 месеци гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние секогаш ќе го поддржуваат нашите производи и да се фокусира на вашето задоволство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ Компактен, ситевоедно тегови, се елиминира потребата за повеќе тегови во вашата салат

Нови ПВЦ материјал : носатотпорни, и не се лизга, подобра заштита на подот.Слободен комбинација е поудоб�

Направени од високо квалитетни материјали, цврсти, трајни и екопријателски.Има долг животен пат.Dismountable,

【Атрактивни Мускулите】 : На гира тегови поставите идеален за обука на вашиот полно тело, сила и издржли

Лесно Складирање Компактен, СитеВоЕдно Тегови, се Елиминира Потребата за Повеќе Тегови во Вашата Салат

【Мултифункција фитнес стол】 : Ова е прилагодлив мултифункција седат до фитнес чаир, кои можат ефикасно

【Атрактивни Мускулите】 : За секој кој сака да се изгради сила, согорувате масти, и да се создаде снажен �

[Мултифункционален дизајн] Гира прачки се поврзани за да формираат barbells преку конектори за да се задово�

На гира зафат интерфејс е погодна за проширување на гира бар, правејќи гира вежбање полесно.Погоден за р

【Лесен За Употреба】Octagon Облик Гира Плочи Се Дизајнирани За Да Се Спречи Тркалање И Да Се Обезбеди Полес

★ Брзо и лесно прилагодување : може да се прилагоди на тежина лесно и брзо.На противтежа плоча ќе бидат п

★Сеопфатна спортски : за Разлика од другите обични тегови кои треба да се купат повеќе пати, овој мултиф

Професионално студио опрема солидна екипа гира спакувани во гума за заштита и кат и опрема.Гума нема да

✅ОЧАРОВАТЕЛНИ & ИЗДРЖЛИВИ На dumbellsweights сет се состои од полиетилен и ЕВА смола, со цемент мешавина, стаби

????【Нема Грди Мирис & Црно Масло 】Тежини се покриени со PVC спакувани слој, кој нема силна грда мирис и не �

Пот појас, координирани со вежбање за да се забрза потење, ви донесе ново искуство на телото обликување �

ПАТЕНТ ТЕЖИНА ПРИЛАГОДЛИВИ ДИЗАЈН : Убаво C прилагодливи тегови доаѓаат со отстранлив тежина барови што

★★【Лесни Тегови】★★ 2021 уникатен дизајн жените тегови, Ова 5.5 lb тонирање на мускулите excercise dumbbel има мла

★Прилагодливи тежина : секој гира има 6 тежина блокови, секој тежина е 0.55 LB.На двата краја на гира може да

Scroll