Ново
FixtureDisplays® Neoprene Обложени Гира Тегови 3 Фунти, Еден, Розова 15207-3LB-1PC-2D

FixtureDisplays® Neoprene Обложени Гира Тегови 3 Фунти, Еден, Розова 15207-3LB-1PC-2D

Достапност: Залиха
DEN 2063.76

РАЗНОВРСНА – Тегови нудиме можност да се концентрира на одредени мускулни групи или да се добие целосна тело тренингот.Листата е за 1 парче 3 КГ Тежина. 3 LBS Гира боја е ЦРВЕНА.ИЗГРАДБА – Железо core направени од ASTM A48 Одделение 20 сиво железо потоа прецизност натопена во 3 millimeter на neoprene за безбедност и удобност.Дозволете до 5% губење на варијанса.КАРАКТЕРИСТИКИ – Оригинални Хексадецимален облик глави се спречи тркалање.Среден дијаметар справи обезбедува суштинска контрола и безбедност при користење.Neoprene слој е издржлив и заштитни.ФУНКЦИОНАЛНИ – Совршен за обука на одделни мускулни групи или големи мускулни групи, HIIT вежбање и одење.Fixture Displays Neoprene Обложени Гира Тегови 3 Фунти, Еден, РОЗОВА 15207-3 LB-1 PC-2 D.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пот појас, координирани со вежбање за да се забрза потење, ви донесе ново искуство на телото обликување �

Професионално студио опрема солидна екипа гира спакувани во гума за заштита и кат и опрема.Гума нема да

★ Брзо и лесно прилагодување : може да се прилагоди на тежина лесно и брзо.На противтежа плоча ќе бидат п

[Мултифункционален дизајн] Гира прачки се поврзани за да формираат barbells преку конектори за да се задово�

Мали димензии, лесно за чување и совршен за патување.Одлично за пливање, рака редови, squats, притиска гради

ПАТЕНТ ТЕЖИНА ПРИЛАГОДЛИВИ ДИЗАЈН : Убаво C прилагодливи тегови доаѓаат со отстранлив тежина барови што

★Прилагодливи тежина : секој гира има 6 тежина блокови, секој тежина е 0.55 LB.На двата краја на гира може да

Пот појас, координирани со вежбање за да се забрза потење, ви донесе ново искуство на телото обликување �

【Атрактивни Мускулите】 : На гира тегови поставите идеален за обука на вашиот полно тело, сила и издржли

【Со полно Тело, Мускулите Обука】 : На гира тегови поставите идеален за обука на вашиот полно тело, сила �

【Со полно Тело, Мускулите Обука】 : На гира тегови поставите идеален за обука на вашиот полно тело, сила �

Винил Гира Сет : 40 кг.Она што се вклучени : 4x 2.5 кг и 4x 7.5 lbs винил цемент плочи, 2x 14" гира рачки и 4 јака брави.�

Нови ПВЦ материјал : носатотпорни, и не се лизга, подобра заштита на подот.Слободен комбинација е поудоб�

Чекор До Вашиот Тренингот со Тегови Set Овие трајни рака тежини се совршен прилог на аеробик и чекор вежб

ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ Компактен, ситевоедно тегови, се елиминира потребата за повеќе тегови во вашата салат

★Ултратенок челик гира е убава и практична, а на површината е мазна и проѕирен , мала големина и тешки те

★【Гума гира плоча податоци】 : 1.25 kg*2 парчиња, 2.5 kg*2 парчиња, 5kg*2 парчиња, 10kg*2 парчиња, 15kg*2 парчиња, 20 кг*2 па

Повеќе тежина гира сет вклучува 3, 5 и 8фунти рака тегови така можете да го прилагодите вашето вежбање за �

★ Бидете мускулната маса и зајакнување на основни сила со помош на нова вежба партнери ★ Светли бои и г�

【Специјални Заклучување Дизајн】:Гарантира Дека Прилагодливи Гира Може Само Да Се Приспособи На Тежи�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ДОДАДЕТЕ ИНТЕНЗИТЕТОТ И типот НА ВЕЖБ

【Лесен За Употреба】Octagon Облик Гира Плочи Се Дизајнирани За Да Се Спречи Тркалање И Да Се Обезбеди Полес

★★【Лесни Тегови】★★ 2021 уникатен дизајн жените тегови, Ова 5.5 lb тонирање на мускулите excercise dumbbel има мла

Пакетот вклучува : 1 X50 LB Хексадецимален Гума Гира.За секој кој сака да се изгради сила, согорувате масти,

【Атрактивни Мускулите】 : На гира тегови поставите идеален за обука на вашиот полно тело, сила и издржли

【Атрактивни Мускулите】 : За секој кој сака да се изгради сила, согорувате масти, и да се создаде снажен �

▶ Гира материјал : Neoprene е многу издржливи и тешко да се распаѓаат, што го прави идеален избор за долгороч

Лесно Складирање Компактен, СитеВоЕдно Тегови, се Елиминира Потребата за Повеќе Тегови во Вашата Салат

★Гира да barbell : Тоа може да биде поврзан со поврзување прачка да стане barbell, кој може да се задоволат потр�

????【Нема Грди Мирис & Црно Масло 】Тежини се покриени со PVC спакувани слој, кој нема силна грда мирис и не �

Scroll