Ново
Сте Пробиени Моето Срце Љубов Смешно Хумор Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

Сте Пробиени Моето Срце Љубов Смешно Хумор Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone,

Достапност: Залиха
DEN 191.76

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.ДИЗАЈНИРАН ДА ТРАЕ : Нашата шарм приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Направен од метал и се состои од смола-на врвот дизајн на двете страни.Шармот е околу 0.6" (15mm) во должина.СОВРШЕН ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Ова незаборавно телефон шарм е совршен како партија корист, goodie торба додатен, порибување stuffer, класа седенка, или за во секое време да се чувствуваат-добра забава.Идеален за додавање прскање на личност во вашиот личен уред.LCT Креативни.Лиценца b Creative.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм!Тоа приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Доаѓа со смола-на врвот дизајн на двете страни на метал шарм.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Приближната големина на шарм е 0.6" (15mm) во дијаметар.Телефонот не се вклучени..но вие веќе го знаеше тоа, нели? : -) ⁣ ⁣За Дизајн : LCT Креативни.Лиценца b Creative.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Предните и Задните Двојна Камери : Поддршка на предни и задни двојно камера, погодно за снимање и авто‑п

Рачно Насликани Смола Убиец Кит Сепак Таа Настојуваше Телефон Шарм.Смола Убиец Кит е околу 0.73 x 0.59 x 0.78 ин

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра

Не само што сјајна брилијантно, тоа исто така обезбедува супериорни заштита од гребнатини, прашина и се

Сет на 30pc Мобилен Телефон Шарм Ремени со Џамбо Медиум Мини Squishy Леб Миризливи Панда Тост Крофни Конус Humbu

Сосема нов висок квалитет симпатична одговара за било 3.5 mm џек за слушалки(вклучувајќи мобилни телефони

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра

Сосема нов висок квалитет симпатична одговара за било 3.5 mm џек за слушалки(вклучувајќи мобилни телефони

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра

Големина Околу 50mm во должината на string.Маскота size FH39 x W29 x D15(mm).Многу уникатна и симпатична.Издржливи.Attachabl

Се спречи губење на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради неирит

Прекрасна жица winder, кој snap дизајн со симпатична чиста боја.Направени од меки силиконски материјал, кој н

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Тие не може да се вашите мобилни телефони, но, исто така, може да биде добар украси.Да ви донесе пријатен

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Официјално лиценцирани Датум Живо Yoshino ПВЦ Мобилен Телефон Шарм со Голема Источна Забава!.Симпатична д

Kawaii Телефон Шарм Рака : јагода копче синџир усвојува високо квалитетни смола материјали, безбеден и еко

Scroll