Ново
CYHO Мобилен Телефон Wristband Не се Лизга, Додаток за Полнење На Училиште, Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Патување;Изнајмување на Куќа, 200x4(MM), Црвена,Бела, 2 (Проекти

CYHO Мобилен Телефон Wristband Не се Лизга, Додаток за Полнење На Училиште, Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Патување;Изнајмување

Достапност: Залиха
DEN 96.24

Се спречи губење на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради не-иритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Не е лесно да се земе простор поради своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Применливи Прилики : на Училиште;ученичкиот Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Патување;Изнајмување на Куќа;Мобилен Телефон;Видиме Продавница;Канцеларија Соба Боја : Црвена,Бела Материјали : Најлон,Пластика, Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 6.8(G) Должина : 200(MM) Дијаметар : 4(MM) Пакет се Вклучени : 2 (проекти) Видиме Зглоб Ремени Карактеристики : да се Спречи загуба на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради не-иритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Не е лесно да се земе простор поради своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и рака пот остатоци.Производите се шарени и светли.Зелена и безбедна материјали.Таа има долга-терминот услуга живот, бидејќи тоа е силен и издржлив.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради неиритирачки мирис, тоа може да биде директ�

Овие кратки синџири може да го исклучите вашиот телефон кул и модерен.Направени од високо материјал за

Тоа е многу погодна за жени и девојки.Може да помине рака преку mute копчето дупка или други отворање стра�

Не само што сјајна брилијантно, тоа исто така обезбедува супериорни заштита од гребнатини, прашина и се�

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Сосема нов висок квалитет симпатична одговара за било 3.5 mm џек за слушалки(вклучувајќи мобилни телефони

Сосема нов висок квалитет симпатична одговара за било 3.5 mm џек за слушалки(вклучувајќи мобилни телефони

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и р�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не�

Scroll