Ново
CYHO Анти-Фрактура на Мобилен Телефон Wristband, Додаток за Полнење На Училиште, Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Патување, 150(MM), Светло Жолта, 2 (Проекти) Видиме Зглоб ?

CYHO Анти-Фрактура на Мобилен Телефон Wristband, Додаток за Полнење На Училиште, Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Патување,

Достапност: Залиха
DEN 103.92

Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и рака пот остатоци.Производите се шарени и светли.Зелена и безбедна материјали.Таа има долга-терминот услуга живот, бидејќи тоа е силен и издржлив.Применливи Прилики : на Училиште;ученичкиот Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Патување;Изнајмување на Куќа;Мобилен Телефон;Видиме Продавница;Канцеларија Соба Боја : Светло Жолта Материјали : Силика Гел Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 5(G) Должина : 150(MM) Пакет се Вклучени : 2 (проекти) Видиме Зглоб Ремени Карактеристики : На производи се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и рака пот остатоци.Производите се шарени и светли.Зелена и безбедна материјали.Таа има долга-терминот услуга живот, бидејќи тоа е силен и издржлив.Се спречи губење на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради не-иритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Не е лесно да се земе простор поради своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

USB приклучок или порт за Полнење анти прашина приклучокот.Одговара за сите производи на Apple со Молња Клу�

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

【ИЗНЕНАДУВАЧКИ ПОДАРОК】Женската мода декоративни телефон lanyard може да се користи како подарок за роде

Тоа е многу погодна за жени и девојки.Може да помине рака преку mute копчето дупка или други отворање стра�

Сосема нов висок квалитет симпатична одговара за било 3.5 mm џек за слушалки(вклучувајќи мобилни телефони

ТипC USB приклучок или порт за Полнење анти прашина приклучокот.Одговара за Нови Android Телефони како што се

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не�

100% Сосема нов, Кристално Бели малку камера дизајн (1 парче ).Мерење : прибл 1.4 cm (H) x 1.7 cm (W) x 0.9 cm (Г) за шарм.Ма�

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Случај Покрие Компатибилен со Nokia 7 Гланц, Тенок одговара и лесен.Отпорност, трајни тврда пластика.Лесен

Сосема нов висок квалитет симпатична одговара за било 3.5 mm џек за слушалки(вклучувајќи мобилни телефони

Големина : на сликата.Тежина : 11g.Материјал : Акрил.Пакување метод : opp.Количина : 1 Pcs.Тежина : 11g Quantity : 1 Pcs Size

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Scroll