Ново
CYHO Мека Мобилен Телефон Wristband, Додаток за Полнење Во Трговскиот Центар;Супермаркет;Дома;Училишта, ученичките домови;Патување;Изнајмување на Куќа, 225(MM), Црвена, 5 (Про

CYHO Мека Мобилен Телефон Wristband, Додаток за Полнење Во Трговскиот Центар;Супермаркет;Дома;Училишта, ученичките

Достапност: Залиха
DEN 114.24

Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради не-иритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Не е лесно да се земе простор поради своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Применливи Прилики : Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Училишта, ученичките домови;Патување;Изнајмување на Куќа;Мобилен Телефон;Видиме Продавница;Канцеларија Соба Боја : Црвена Материјал : Полиестер Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 15(G) Должина : 225(MM) Пакет се Вклучени : 5 (проекти) Видиме Зглоб Ремени Карактеристики : Поради неговата светлина материјал, лесно да се носат.Поради не-иритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Не е лесно да се земе простор поради своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и рака пот остатоци.Производите се шарени и светли.Зелена и безбедна материјали.Таа има долга-терминот услуга живот, бидејќи тоа е силен и издржлив.Се спречи губење на мобилни телефони.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Сосема нов, Кристално Бели малку камера дизајн (1 парче ).Мерење : прибл 1.4 cm (H) x 1.7 cm (W) x 0.9 cm (Г) за шарм.Ма�

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Производите се шарени и светли.Зелена и безбедна материјали.Таа има долгатерминот услуга живот, бидејќ�

USB приклучок или порт за Полнење анти прашина приклучокот.Одговара за сите производи на Apple со Молња Клу�

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Се спречи губење на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради неирит

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и р�

Сосема нов висок квалитет симпатична одговара за било 3.5 mm џек за слушалки(вклучувајќи мобилни телефони

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Големина : на сликата.Тежина : 11g.Материјал : Акрил.Пакување метод : opp.Количина : 1 Pcs.Тежина : 11g Quantity : 1 Pcs Size

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Сет на 30pc Мобилен Телефон Шарм Ремени со Џамбо Медиум Мини Squishy Леб Миризливи Панда Тост Крофни Конус Humbu

Тоа е многу погодна за жени и девојки.Може да помине рака преку mute копчето дупка или други отворање стра�

Не само што сјајна брилијантно, тоа исто така обезбедува супериорни заштита од гребнатини, прашина и се�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Прекрасна жица winder, кој snap дизајн со симпатична чиста боја.Направени од меки силиконски материјал, кој н

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Сосема нов висок квалитет симпатична одговара за било 3.5 mm џек за слушалки(вклучувајќи мобилни телефони

【ИЗНЕНАДУВАЧКИ ПОДАРОК】Женската мода декоративни телефон lanyard може да се користи како подарок за роде

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Scroll