Ново
Екстремни Димензии Duraflex Замена за 2000-2006 Audi TT 8N R8 Изгледа Тело Комплет - 4 Дел

Екстремни Димензии Duraflex Замена за 2000-2006 Audi TT 8N R8 Изгледа Тело Комплет - 4 Дел

Достапност: Залиха
DEN 1151.76

Висок Квалитет на 6 мл.Fiberglass.Потпис Црн Финиш.Комерцијален полимер се вклопуваат за максимална флексибилност.Времето-отпорни алуминиумска мрежа решетка (каде што е применливо).Намалена штетата стапка до 75%.Ве молиме потврдете го вашето возило пред купување.Купувачот презема сите ризици за инсталација и употреба, како делови не дојде со инструкции.Нема размена ќе биде издаден на оштетените, користат, или модифицирани производи.Купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот и сите поврзани трошоци (Custom/Должност/Даноци), вклучувајќи повторна испорака такси.Возила прикажани се модифицирани за шоу, кое може да вклучува калапи или додавање на оригиналниот парче.Да видиме што дел ќе изгледа и што е вклучено во тоа, ве молиме референца производот отстрани слики.Како што се делови мрежа grilles, светла, трупци, canards, боја, крилја, decals, и други додатоци не се вклучени освен ако не е поинаку наведено во опис на производот.Нашите слики покажуваат стилот на ставка(и) во листата и во некои случаи може да не мора да ја покаже точната година/направат/модел на возило-и наведени во насловот и описот.Се погледне за пукнатини, компонентите, мелени агли, или исчезнати предмети.Купувачот мора да напишете "Оштетени" (ако се оштетат) или "Исчезнати предмети" (ако делови се водат за исчезнати) на испорака потврда за барање да се поднесе.НЕУСПЕХОТ ДА СЕ ИЗВРШИ УВИД ДЕЛОВИ И ИСТАКНА ИСПОРАКА ПРИЕМОТ ЌЕ ГО ОБЈАВИ ОДГОВОРНОСТ НА ПРЕВОЗНИКОТ И БАРАЊЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПОДНЕСЕ.ЗАБЕЛЕШКА : се врши Увид делови, дури и ако нема видливи оштетувања на кутија!Сите тело колекции и аеро-стајлинг производите се продаваат под Duraflex Бренд се смета за сопствени делови.Поради материјал и процесите што се користат во производство, производи нема да биде "директна топ-на".Производи бараат prepping, пескарење, бричење, пополнување празнини, и/или друго тело работа.Промени може да вклучуваат отстранување или сечење на засилување барови.Сите делови бараат професионална инсталација.Авто продавници искусни во ОЕМ инсталации не може да се искуси при резервни fiberglass инсталации.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Fitment Одговара за 2017 2018 2019 2020 Audi A4 Седан Само.Дизајн и Материјал Висок Квалитет АБС материјал.Пакетот вкл

Компатибилен со 20062008 3 Серија E90 Седан 4 D ПредFacelift Модел.САМО МОЖЕ да се ВКЛОПАТ на OE ТИП на БРАНА која ќе �

Одговара на СИТЕ 2016Присутни, Chevrolet Camaro SS 2019Тековно Chevrolet Camaro LT / LS / РС Модели.Еден Сосема Нов, не се Кори�

Дополнителна Забелешка = Телото Позиција 2, 3, 4 или 6 Осветленост Дел Број : 8 C2 Z1000154 A, 8 C2 Z1000154 B, D5 UZ1000155 AA, F2 UZ

Карбонски Влакна Боја на Задниот Браник Diffuser Усна Тело Колекции за F80 F82 20152017, |.Функција : 100% Нови; завршн�

Направени од висококвалитетна ABS, трајни и мала тежина, тоа може да се користи за долго време.Лесен и нос�

TM Стил Полиуретан Предниот Браник Усна.Направен од Висок Квалитет на Полиуретан Материјал.Подобрување

Јаглерод усна функција : Да се обезбеди елегантен и личен изглед,Предниот браник guard антисудир заштитна,

Се вклопува / Компатибилен со Suzuki GSXR600 / GSXR750 2004 2005 Доаѓа Со 102 peices Вклучувајќи Завртки, Навртки, Подлош�

Конфигурирани да ги собере сите 1996 & up Хонда 2мозочен удар CR модели вклучувајќи CR80 CR85 CR125 CR250 & CR500 И одгова�

Fitment Одговара за 2018 2019 2020 2021 Infiniti Q50, Не Одговара на Спортски Модел.Дизајн и Материјал Висок Квалитет АБС

【ABS】 Направени Од Високо Квалитетна ABS дека е многу флексибилен ; Дава на вашето возило повеќе спортск�

Димензии : 23 x 21mm / 0.9 x 0.83 инчи(L*Макс.Г); Боја : Црна; Име На Производ : Клипови / Заковки / Fastener; Осветленост Д�

Се Вклопува 2005 2021 Nissan Граница 4' 11" Кревет (58.6").КРАЈНАТА БЕЗБЕДНОСТ На BAKFlip MX4 tonneau корица има трајни алуми�

Scroll