Ново
Рок На Вашата Коса Тешко Гел Моќ Задржете Стил Гел, 5.5 Унца

Рок На Вашата Коса Тешко Гел Моќ Задржете Стил Гел, 5.5 Унца

Достапност: Залиха
DEN 334.80

Шила и масна на грбот.Супер фирма задржете моќ стил гел.Шушка слободни.Опис на производот РОК на ВАШАТА КОСА е жестока и забава линија на професионална нега на коса производи.Дизајниран за девојка која не се плаши да се забележи, ние не се извини за се страшни и не треба да сте!Од Производителот Поддржани од страна на Искусни Инвеститори.СЕ ПРЕТВОРИ ЗА ШТО?Претвори у јачината на звукот за коса кои карпи!СЕ ПОТРЕСЕ со наградуван стил и производи од познати стилист Michael O'Rourke, (креаторот на Голем Секси Коса).РОК на ВАШАТА КОСА е за сите носат надвор вашиот внатрешен ROCKSTAR!VOLUMIZE, МАЗНА, КОНТРОЛА, ПОПРАВКА и да се СОЗДАДЕ со сулфат и paraben бесплатни производи кои го прават она што велат тие!ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА и без СУРОВОСТ производи за заштита на нашите четири нозе пријатели премногу!ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Може да Предизвика Креативност и Individualty : Рок на Вашата Коса била создадена од страна на Michael O'Rourke, славен стилист и индустрија иконата.Мајкл е познат за создавање исклучително професионална нега на коса производи и се инспирација за фризери од целиот свет.Мајкл сопругата Никол (кои поздрави од големата држава Њу Џерси) со цел топла розова и кристално пакување за сите girly девојки, rockstars, wannabe rockstars и убавина наркомани, кои се уште се во љубов со 80-тите години и за секој друг кој го цени на најдобрите боја на планетата(розева) и голем дијамантски прстен!ЗОШТО ДА СЕ ВКЛОПУВААТ ВО КОГА ЌЕ СЕ РОДЕНИ ДА ИЗДВОИТЕ!Рок на Вашата Коса ги поместува границите на креативноста, се врти обемот на влијанието и е брзо да стане мора да се има стил линија со потрошувачите.За Подигнување се Опише вашиот производ во 3 зборовите.ТОА САМО КАРПИ!Каде ќе добиете инспирација за вашиот производ?Јас секогаш сакав да бидам фризер и создавање на производи кои се решат проблемите, да им помогне на жените да се чувствуваат повеќе убави.Убавината создава доверба и ова е навистина најатрактивните квалитет во секој жените.Мојата сопруга и партнер (Никол О'Rourke) излезе со розова боја и кристал пакување.Таа е вистински girly-девојка, но исто така жестока жена, која се мотивирани да го промени светот, Рок на Вашата Коса навистина е дизајниран да го покаже дека девојката може да се женствени, но исто така не треба да се плаши да се издвоите од толпата.Она што ги разликува вашиот производ од слични производи од таму?Постојат многу за нега на коса линии на пазарот, но никој со срце и душа кои ги имаме во Рок Вашата Коса.Ние се зајакнување на младите жени и создавање на култура која оди многу подалеку голема коса.Ние дизајн секој производ со екстремни грижа и едукација на стилисти целиот свет за правилно користење и на новиот сечење техники.Ние се вклучат нашите децении на професионална нега на коса искуство во свеж пристап кој апелира до millenials и на следната генерација на rockstars.Дојде рок со нас и ќе видиме што сите возбуда е за!Кажете ни за најдобар и најголем предизвик делови од процесот на креирање.Најпредизвикувачките дел од креативниот процес е останување фокусирани, како претприемачи секогаш постојат идеи насекаде да се прошири на линија, како и луѓе кои сакаат да се добие на одборот кога ќе види добра работа, ние треба да ги потсетува самите себе, секојдневно дека единствената цел е да се задржи туркање на "Рок на Вашата Коса" топката до ридот и дека ќе има време за повеќе проекти и линија expansions подоцна.Дека и наоѓање на рамнотежата меѓу работата и животот, се разбира, кој вид на навистина не е опција, со млади бренд, тоа е вид на како кога ќе се цела ноќ со бебето, вие само треба да се најде на екстремни чудесна радост во процесот и покрај супер долго време!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Свежи Мирис : NIVEA тело измијте го со свежа зелена алое и суптилна забелешка на лили помеша заедно да се со

Купи и да се спаси $2.00 со оваа понуда!!.Богати со Природни Мртвото Море Минерали исполнет со есенцијални �

3 X чистење : Исчистите исплакнете ја чувствуваат, чиста свежи ароми, и се чисти освежување пенливата.Шти�

Нежно чистење и состојбата на кожата со нашите негување, несушење рака & тело за миење.Напојува со приро�

ПетвоЕдно Туш Мијат Чистење на вашата коса, лице, брада и тело со оваа ситевоедно миење.Природни Состој�

СЛАТКА ЦРН ПИПЕР МИРИС што ајде да знаеш дека тоа е работа без да бидат overbearing како и повеќето миризливи �

Купи и да се спаси $2.00 со оваа понуда!!.Богати со Природни Мртвото Море Минерали исполнет со есенцијални �

Мирис : Smart & Секси (Етерични и вонвременски, lemongrass, angelica, лилјани, јасмин и класичен бел цветни опкружуваа

Навлажнувачки тело за миење.Формулиран без parabens и phthalates.Ph балансирана за вашата кожа.Го задржува кожи н�

Вкус : Камилица.Капацитет : 14 оз.Тежина 0.83 lbs.Задоволство Странство.Произведена со највисока оценка мате�

/ Парфем за Жени го направат вашиот живот убав 6.8 оз Туш Гел Љубопитни Парфем од Страна на Бритни Спирс Т�

Кожата Пријателски Состојки.За Сите Типот На Кожата.Се Препорачува За Секојдневен Носат.Искуство луксу

Scroll