Ново
Виножито Гордост Ги Заслепуваат Брада Сјај

Виножито Гордост Ги Заслепуваат Брада Сјај

Достапност: Залиха
DEN 530.64

Се носат на вашата брада со гордост и Брада-заслепуваат сите во вашиот следното лето прошетка со овој виножито брада сјај!.Пакет содржи 6 различни biodegradable боја блеска.Кутија Големина приближно : x 15cm 12cm x 3.5 cm.Се носат на вашата брада со гордост и Брада-заслепуваат сите во вашиот следното лето прошетка со овој виножито брада сјај!Пакет содржи 6 различни biodegradable боја блеска.Кутија Големина приближно : x 15cm 12cm x 3.5 cm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Број 1 Трговија УЛТРА ИСКРА МултиЦел Сестрано Премиум Сјајот Hemway Специјално Обложени Сјајот е специјал�

КОЗМЕТИЧКИ СЈАЈ – за разлика од многу други компании, сите Месечината Сјајот на производи содржат 100% на

Она што ќе добиете : ќе добиете 18 бои на виножитото буци блеска со пластични шишиња, околу 5 грама за секо�

♥ 5 Големини од хексагонални блеска, од .008" да .03".Различни големина блеска дополнуваат едни со други, да �

Број 1 Трговија УЛТРА ИСКРА МултиЦел Сестрано Премиум Сјајот Hemway Специјално Обложени Сјајот е специјал�

Неверојатни Метален & Holographic Тело Фолија.Се Партија & Фестивал Подготвени.Се Создаде Уникатни Дизајни.Не

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Пакетот Вклучува : Еден пар на долго метал tassel обетки.Материјал : Железо и циркон.Големина : 3 х 10 cm ( 1.18 во x

Број 1 Трговија МултиЦел Премиум Сјајот Hemway Премиум Уникатен МултиЦел Сјајот е специјално дизајниран, к

КОЗМЕТИЧКИ СЈАЈ – сите Месечината Сјајот на производи содржат 100% на најдобрите козметички одделение с�

Scroll