Ново
WENGSHANG 1 Парче Автомобил ABS Заден Спојлер за Peugeot 206 207, Заден Спојлер Крило автомобили Багажникот, Задниот Спојлер, Возило Стабилност, Измена Стил Додатоци

WENGSHANG 1 Парче Автомобил ABS Заден Спојлер за Peugeot 206 207, Заден Спојлер Крило автомобили Багажникот,

Достапност: Залиха
DEN 671.76

★ [ДИЗАЈН] : пред оние може да помогне за подобрување на аеродинамичноста, на автомобилот со намалување на влечете го или со додавање на повеќе downforce на автомобилот, максимизирање на земјата контакт за максимална влечење и контрола, а со тоа се подобрува стабилноста. ★ [ФУНКЦИЈА] : Совршена декорација за вашиот автомобил тело додатоци.Ова модерно дизајнирани спојлер работи добро и ја подобрува вкупните перформанси во услови на ракување и издржливост. ★ [МАТЕРИЈАЛ] : Направена на прецизност ABS пластика, направени од страна на одобрени и овластени производители со материјали кои ги задоволуваат потребите на пазарот за патен сообраќај и прописи. ★ [ИНСТАЛАЦИЈА] : Лесно да го инсталирате, со лепило на грбот.Нема потреба да стиска дупки, без автомобил, бојата штета.Без празнини по инсталацијата. ★ [При купување] : ве Молиме проверете година и модел на вашиот автомобил внимателно.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи подобност, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат во рок од 24 часа.Ако сакате да видите повеќе производи, кликнете на името на брендот за да одат до продавница.Бренд : Боја : Црна опис на Производот : ▶ Зошто ви треба задното крило спојлер?На задниот спојлер крило, помага да се подобри аеродинамичен перформанси на возилото, односно да се намали отпор на воздухот за да се подобри ефикасноста на искористувањето на горивото, да се зголеми downforce, влечење и стабилност.Персонализирате и надградба на вашиот автомобил.Ајде, направи вашиот автомобил различни! ▶ КАРАКТЕРИСТИКИ : Подобрување на влечење, главната корист на инсталирање спојлер на возило е зголемување на влечење на многу високи брзини се одржи.Кога возилото се движи многу брзо (над 70 km) притисокот на воздухот може да се подигне на возило, кои може да предизвикаат автомобил да се вртат надвор од контрола.На задниот спојлер помага.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Правец на deflector направени во Европа.Наменска Ford Streetka 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 80% Намалување во правец на експлози

【Прилагодено Дизајн】 : Прилагодено за Ford МахE , повеќе од 1000 народи тестирани тоа, совршен појавување, д

* Премиум Квалитет : Сите наши производи се подложени на строги тестови за квалитет, совршена замена за в

Функција : Овој Кревет Чекор обезбедува камион сопственици со лесен пристап до превземање на кревети.Че

Црна Прав Грб.Полесен пристап во и надвор од камион.Додадено заштита од патот остатоци.Помага да се скри

Овој ексклузивен Мултимедијални Контролер Knob ќе се надополни вашиот постоечки i Drive Допир контролер на

Ве молиме проверете ја нејзината големина како фотографија.Боја : Црна.Материјал : ABS.вклучува : 4pcs spiltter+

Материјали : Направен од висока јачина 10 gague челик.Подебели од вашиот постоечки рамка.Пакетот вклучува :

Обичај се Вклопуваат – Ние во CLIM УМЕТНОСТ се дизајнирани ова лагер специјално за Ford Explorer 20112019 (Зад 3ти Ре

Правец на deflector направени во Европа.Наменска "Фолксваген" Karmann Ghia 1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1969 80% Намалување

Fitment : Одговара За 19901993 Хонда Спогодба 4 Вратата Само.Спецификација : Стил : Тенок Стил Боја : Чад / Затемне

ЛентаНа deflectors Affix до прозорецот рамка со ленти од предсе применува, автомобилскатаодделение лента.Лесн

Доаѓаат Во Нови.Може да биде инсталиран Директно.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил Модел е

201218 "ФОЛКСВАГЕН" БУБА СПОЈЛЕР ФАБРИКА СТИЛ НАСЛИКАНИ.ABS Удар Мувла Едно Парче Изградба.Делукс Хардвер К

◔ Изглед : Ова задните покривот Спојлер може да се направи возило да изгледа како sportier & Жестока, драмати

Предмет Тип : Задните Покривот Спојлер Крило.Материјал : ABS Пластика.Боја : Сјајни Црни.Лесна Инсталација

Scroll