Ново
Пред насликани Покривот Спојлер Компатибилен Со -2021 Хонда Граѓански, IKON Стил #B607M Космички Сина боја Металик ABS Задниот Спојлер Крило Друга Боја на Располагање од ст

Пред насликани Покривот Спојлер Компатибилен Со -2021 Хонда Граѓански, IKON Стил B607M Космички Сина боја

Достапност: Залиха
DEN 451.20

Одговара За 2016-2021 Хонда Граѓански 4 Dr Седан.Стил : IKON Стил Материјал : Висок Квалитет АБС Боја : #B607 M Космички Металик Сина.Пакет Iucludes : 1x Покривот Спојлер.Инструкции вклучени, Професионална Инсталација е Препорачливо. 30 Дена Ограничена Гаранција.Прецизност за вбризгување на пластични за СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ и леснотијата на инсталација на вашиот автомобил.Аеродинамика дизајн може да помогне во намалување на гориво километражата.Единствена форма ќе го подобрат изгледот на вашиот автомобил и да привлече внимание.IKON MOTORSPORTS ПОКРИВОТ СПОЈЛЕР се изградени со користење на исклучително силен, високо квалитетен материјал, кој може да се заштити од гребнатини и УВ.Прецизност за вбризгување на пластични за СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ и леснотијата на инсталација на вашиот автомобил.Аеродинамика дизајн може да помогне во намалување на гориво mileage Unique форма ќе го подобрат изгледот на вашиот автомобил и да привлече внимание. 1.Ве молиме бидете сигурни дека површината на вашето возило е да биде ЧИСТА И СУВА пред да започнете со инсталацијата. 2.Сончев ден ќе биде подобро да ги инсталирате овие очила. 3. Лепливоста промотор и двострано лента(некои од нив се пред се применуваат) се потребни за да се зголеми вискозитетот на производот и проширување на употребата време. 4.Ве молиме имајте суви и не се мијат вашиот автомобил во рок од 72 часа по инсталацијата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Обложени со висок квалитет материјал за подобрување на сила и издржливост.Промена knob со провира адапте�

100% Нови (Квалитет се Проверуваат пред превозот).Боја : Проѕирна.Материјал : Високо ниво на транспарентно�

Материјал : Јаглерод Влакна материјал,Направена од страна на одобрен & сертифицирани производители со м

Правец на deflector направени во Европа.Наменска Ford Streetka 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 80% Намалување во правец на експлози�

Направете вашиот автомобил повеќе луксузен, стилски.Во прилог на подобрување на изгледот, на задното кр

Црна Прав Грб.Полесен пристап во и надвор од камион.Додадено заштита од патот остатоци.Помага да се скри

НЕМА ПОВЕЌЕ ЛОШИ АВТОМОБИЛ ВОЗИ Сега можете да пристигне во вашата дестинација без да гледа тепани од с

Невежба хардвер вклучени за лесна инсталација на секој од 4fenders.Огледалокако полиран финиш со трајни не�

【Прилагодено Дизајн】 : Прилагодено за Ford МахE , повеќе од 1000 народи тестирани тоа, совршен појавување, д�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Fitment : Овој автомобил спојлер одговара за Мерцедес Бенц W222 S Класа S400 S500 S550 S560 S600 S63 AMG Седан 4 D 2014 2015 2016 2017 201

⛧ Висококвалитетни материјали : Тоа го направи на лесни & врвот одделение трајни 100% реално карбонски вл�

Доаѓаат Во Нови.Може да биде инсталиран Директно.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил Модел е

★【Висококвалитетни материјали】 : автомобил страна фендер декоративен поклопец е направен од високок�

Димензии : Должина во 4.9 нозе (150cm / 1.5 м)самолепливи фиксна двострано лента на грбот,Автомобил универзал�

Пакет Димензии : 68 L x 6 H x 11 W (инчи).Пакет Тежина : 12 килограми.Земја на Потекло : Кина.Дел Број : 37414 Должина :

【Применливи модели】 : За Tesla Model S Седан 4 Вратата 20122015 , (Автомобил верзии ќе има некоја разлика во различ

Scroll