Ново
4pcs Автомобил Сонцето Дожд Чувари Прозорецот се Пропустливи Сенка Очила Deflector Сонцето Чувари Дожд Чувари Хром Намали за Mazda 3 Hatchaback 2010 2011 2012 2013

4pcs Автомобил Сонцето Дожд Чувари Прозорецот се Пропустливи Сенка Очила Deflector Сонцето Чувари Дожд Чувари

Достапност: Залиха
DEN 3119.76

Лента-На deflectors - Affix до прозорецот рамка со ленти од пред-се применува, автомобилската-одделение лента.Лесна инсталација, без дупчење или било какви посебни хардверски.Подобро Вода Диверзија - со цел да се одморат и надвор од прозорецот за да се спречи истекување вода во кабината.Придобивките од Страна на Прозорецот Deflectors - Намалување правец на бучава, де-магла windows, ciculate свеж воздух во автомобил и да ги минимизира топлина се изгради.Го подобрува Изгледот - Брз надградба која ќе ви помогне циркулацијата на воздух, како и дека е прилагодено за надворешни заврши.Удобно возење и Безбедност!Автомобилот изгледа Модата и убава!. 100% Сосема Нов (Квалитет се Проверуваат пред превозот)Боја : Хром Сребро Скриј Лента и пушењето боја Материјал : Висок Квалитет на Акрил + Chrome Trim Package вклучува : 4 Pcs(Лево и Право, Пред & Задните) Affix до прозорецот рамка со ленти од пред-се применува, автомобилската-одделение лента. (Забелешка : не се мијат вашиот автомобил во 24hours , лепило треба да биде поправено по 12 часа) Лесна инсталација, без дупчење или било какви посебни хардверски.Го намалува правец на бучава, топлина се изгради и де-магла windows Better Вода Диверзија - со цел да се одморат и надвор од прозорецот за да се спречи истекување вода во кабината.Удобно возење и Безбедност!Автомобилот изгледа Модата и убава!!!Елегантни Рационализација Appearance Keep дожд надвор и нека свеж воздух циркулација на meantime Prevent прозорецот од fogging Keep ќе се излади во жешките летни правец на Намалување на бучава на Сите нарачки ќе се испраќаат во рок од 24 часа!Ако било какви прашања ве молиме e-mail на нас, ние ќе се обидеме потрудиме slove проблем за вас.Ви благодариме за вашето разбирање!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Производителот гаранција може да не се применува.Решетката Црни Со Chrome Калапи Ексклузивни Модели , прил

★Материјал : Јаглерод Влакна ★33 Twill Weaven Карбонски Влакна , со полиран и shinning површина ,десет пати поцврс�

* Премиум Квалитет : Сите наши производи се подложени на строги тестови за квалитет, совршена замена за в

????【ПАКЕТ】1 x ВОДЕНА Змија Форма Рачен Менувач Shift Knob ????【МАТЕРИЈАЛ】Изработени од АБС материјал со хром

Примена : На Багажникот Спојлер за Р Стил е погодна за Граѓански Hatchback 20162020 (Само За 5 врати Hatchback Модели).П

Направени на Хексагонална Екструдиран Алуминиум.Достапен во Три Бои, Сребро, Сјаен Црн, и Текстура Црна.

201218 "ФОЛКСВАГЕН" БУБА СПОЈЛЕР ФАБРИКА СТИЛ НАСЛИКАНИ.ABS Удар Мувла Едно Парче Изградба.Делукс Хардвер К�

Доаѓаат Во Нови.Може да биде инсталиран Директно.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил Модел е

За Audi A5 Sportback B9 2017Тековно.Изработени од 100% вистински ТопОдделение трајни карбонски влакна на површината

✔Fitment : Одговара за Toyota GT86 20122017 и Субару BRZ FT8 20132018 ✔Високо Квалитетен Материјал & Трајни : Задниот Спојле�

Димензии : Должина во 4.9 нозе (150cm / 1.5 м)самолепливи фиксна двострано лента на грбот,Автомобил универзал�

【Применливи модели】 : За Tesla Model S Седан 4 Вратата 20122015 , (Автомобил верзии ќе има некоја разлика во различ

Невежба хардвер вклучени за лесна инсталација на секој од 4fenders.Огледалокако полиран финиш со трајни не�

Материјали : Направен од висока јачина 10 gague челик.Подебели од вашиот постоечки рамка.Пакетот вклучува :

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен со Q235 Структурни Челик.Овие кревет барови се дизајнирани од цврст материјал

Функција : Овој Кревет Чекор обезбедува камион сопственици со лесен пристап до превземање на кревети.Че

【Применливи модели】 : За BMW 5 Серијата F90 М5 20182020 , (Автомобил верзии ќе има некоја разлика во различни зем

Правец на deflector направени во Европа.Наменска Ford Streetka 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 80% Намалување во правец на експлози�

Одговара за Моделот 3, Модел Y Подобрување на стилот и изгледот на вашиот Тесла со Нога Педалата Подлога �

Дизајн Спојлер Екстензии За Мини F56 / F55 JCW произведени Во Германија.Одговара : Мини F56 2 Вратата & F55 4 Врат

НЕМА ПОВЕЌЕ ЛОШИ АВТОМОБИЛ ВОЗИ Сега можете да пристигне во вашата дестинација без да гледа тепани од с

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА!Ако имате било какви проблеми со намали во следните 5 години, ние го замени тоа БЕСПЛА

100% Нови (Квалитет се Проверуваат пред превозот).Боја : Проѕирна.Материјал : Високо ниво на транспарентно�

FITMENT : Fiberglass Пред Усна Спојлер со Led диоди (Оригинал LED) Компатибилен со Мерцедес Бенц W463 A G500...

Компатибилен За Ford Еверест 20152020 НА (Автоматски Менувач).Компатибилен За Форд Ренџер 20152020 НА (Автоматски

Црна Задниот Браник Спојлер Магла Светлина Покритие За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 GTI Р ГДД Mk7 20132016...

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Пакет Димензии : 68 L x 6 H x 11 W (инчи).Пакет Тежина : 12 килограми.Земја на Потекло : Кина.Дел Број : 37414...

⛧ Висококвалитетни материјали : Тоа го направи на лесни & врвот одделение трајни 100% реално карбонски вл�

Материјал : AБС Пластика.Боја : Сјајна Црна / Карбонски влакна.Големина : прибл 375x90mm.Доаѓаат со адхезивна �

Scroll