Ново
BBCVTREQA Монтира на Ѕид Грб Куки Коридор ѕид кука екранот единица за складирање 8 кука ѕид складирање рек rotatable за коридор бања или спална соба за Спалната соба, Кујна Х?

BBCVTREQA Монтира на Ѕид Грб Куки Коридор ѕид кука екранот единица за складирање 8 кука ѕид складирање рек

Достапност: Залиха
DEN 4409.04

Атрактивни Разноврсна Решение : Достапен во различни стилски бои, да одговара на вашиот постоечки оркестарот, изгледа одлично и разноврсна и е доволно да се користи на речиси секој ѕид во вашиот entryway, спална соба, бања, канцеларија, или dorm соба.Големина : 80 см (должина) x 23 см (ширина) x 13 cm (висина).Направен од висок квалитет на цврсто дрво, мазна и отпорен на корозија.Може да се користи во коридори, бањи или спални соби, можат да се откажам облека, капи, торби.Стабилни и цврсти : грбот решетката може да издржи многу на телесната тежина.Кујна полици, кујна полици може да биде поставен на било која површина, и лесно може да се избриша чисти.На микробранова печка управување ви овозможува лесно продавница микробранови печки, toasters, кафе машини, мали принтери, факс машини или други кујна/канцелариски апарати за да се направи вашиот дом почиста и чисти.Солиден и издржливи, на површината се влага доказ и корозија-отпорни, и мулти-функција-главната рамка обезбедува стабилност и голем капацитет за овој микробранова печка.Храна, садови и тави, чинии, чаши и други кујнски предмети може да биде поставен на горниот слој.Оваа полица намалува нередот и додава дополнителен простор за складирање во кујната.Користите било каде за да креирате повеќе простор за вертикална складирање.Да се направи целосна употреба на просторот за живеење, да се направи целосна употреба на просторот агли,На ѕид грб рек кука е одличен начин да се средиме неуредна облека, клучеви, вреќи лежи на подот, троседот или на други места, да преземе целосно искористување на неискористениот ѕид простор, направете ја вашата куќа чиста и удобно.Боја : каки, brown The грб решетката може да се носи со речиси било која боја, додавајќи допир на стил каде и да одите.Големината се мери со рака, и грешка на 1-3cm е нормално.Ве молиме да се разбере.Поради бојата на екранот на различни монитори, фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ.Производ листа : грб багажник *1.Голем Повеќенаменски Лесно Да се Инсталира : да се Создаде дополнителен простор за складирање каде што треба тоа и да ги искористат предностите на неискористените ѕид простор, Користете каде повеќе меморија е потребна во ходници, entryways, кујни, перење/помошни простории, гаражи, канцеларии и повеќе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Игра Промени : да се Даде на својата мала кујна потребните организација и чување, тоа треба!Лион ѕид монт

[Класичен Изглед] : Aquaterior Таванот Планината Овална Садови Рек претставува уникатен металик сјај со едно�

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во /

★ Големина : L*W*H=43*30*110cm.Тежина : 6 кг.Рака Мери,не може да биде 13cm разлика во мерењето ★ Материјал : панел м�

1 DISPLAY & ОРГАНИЗИРА Приказ стилски кујна Едноставна цевка бар дизајн 2 ЕФИКАСНА ПРОСТОР SAVER Елиминира ср

Тип : Метла Држачот.Материјал : Пластика.Боја : Розова / Зелена / Блу / Бела.Големина : како што е прикажано.�

【Стабилна】Uоблик divider височина и положба се прилагодливи, без разлика колку е голема вашата пан и тенџе

❤ Име на производ : мултифункционален складирање рек / кука ❤ Направени од леано железо материјал, сил�

Вклучува 12 директно мултицел 4 5" Тенџере куки.Солидна челична рамка, професионална одделение.Фалсифику�

Над вратата организатор 20 Кристално јасна џебови виси провизии организаторот.Оваа врата закачалка ќе �

2 тави, може да се одржи на 2 цвет садови.Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.Погоден за �

1 Материјал : space алуминиум,Големина : 50x10x12.5cm,Тежина : 180g 2 Не е лесно да ' рѓа, антиоксидација, носатотпор

Исклучителен изглед, посебни кат стои тенџере носител на површината, уникатен дизајн и многу убава.Инов

Садови t треба да се грижите за тоа стабилност, можете исто така да се откажам тешки работи, или мали нешт

Заврши хардвер вклучени за лесна инсталација.Горната полица овозможува дополнителна меморија.Ја спреч

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Специјалната мешавина покрие мило да може ефективно да се спречи �

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во /

【Простор Saver】 Дали ви треба повеќе простор во вашата кујна складирање?Нашата Кујна виси полици со 15 под

ЅидМонтирани Кујна Управување со Нож Носителот Складирање Полица со 6 Куки Организатор кујна рек organizer10

Лесно складирање, уредни и уреден.Прилагодливи заградата за бесплатен простор за складирање.Табела каб

DISPLAY & ОРГАНИЗИРА Приказ стилски кујна Специјално дизајниран за лонци, тави, садови за храна, готвачите,

триење и ' рѓа отпор.Користење со јажиња и виси прачки, широко се користи.S куки може лесно да се организи�

Ова е помеѓу составен од железо + дрвени штици.Се зголеми било која канцеларија или на просторот за живе�

Тоа е совршено решение за чување на сите садови и тави, тоа може да те спаси многу простор во кујната или

Овој медиум, метал, француски стил градина тенџере карактеристики на потресени, текстура дветон боја за

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во /

Scroll