Ново
Baoblaze Рептил Fogger Terrariums Овлажнител Магла Машина 4L Голем Капацитет, за Fogger Гуштер Желка Amphibians Рептил Овлажнител Terrariums со Црево

Baoblaze Рептил Fogger Terrariums Овлажнител Магла Машина 4L Голем Капацитет, за Fogger Гуштер Желка Amphibians

Достапност: Залиха
DEN 1799.76

На рептили овлажнител е опремен со 4-Литарски резервоар за вода, со прилагодливи магла излез до 280ml на час.Може да се рефил вода директно од врвот, не треба да се движат на резервоарот(намалување на ризикот од spills).Резервоарот, исто така, може да се чистат лесно.Износот на магла излез можат да бидат прилагодливи, Кога резервоарот е кратко на вода, машината автоматски ќе престане да работи.Вклучува можност да биде продолжен црево и две вшмукување нозе за обезбедување на цревото.Компатибилен со различни куќишта, дали нејзината vivarium, резервоар, кафез, терариум, аквариум, или од пластика/ПВЦ/стаклен кафез.Опис : - Од рептили овлажнител е опремен со 4-Литарски резервоар за вода, со прилагодливи магла излез до 280ml на час. - Може да се рефил вода директно од врвот, не треба да се движат на резервоарот(намалување на ризикот од spills).Резервоарот, исто така, може да се чистат лесно. - Износот на магла излез можат да бидат прилагодливи, Кога резервоарот е кратко на вода, машината автоматски ќе престане да работи. - Вклучуваат проширување црево и две вшмукување нозе за обезбедување на цревото. - Компатибилен со различни куќишта, дали нејзината vivarium, резервоар, кафез, терариум, аквариум, или од пластика/ПВЦ/стаклен кафез.Спецификација : - Материјал : Пластика - Size : 19x19x26.5cm/7.48x7.48x10.43inch - Капацитет : 4 LPackage Вклучува : 1 Парче Рептил Humidifier Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Декларираните карактеристики

- Material:
Plastic
- Size:
19x19x26.5cm/7.48x7.48x10.43inch
- Capacity:
4L
Package Includes:
1 Piece Reptile Humidifier :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :

Поврзани производи

●Висок квалитет на алуминиум и алуминиумски мрежа со врвен изработка и стилски дизајн, погодна за мног�

Оваа шумските сценско позадина е со големина на wraparound 3 страни на нашата Каролина Обичај Кафези Терариу�

Материјал : пластика;.Модерен стил, повеќе користење на просторот за живеење, мултифункционален и модер�

Литри : 75 литри.Нашето искуство поддржува нас 100% сосема нов и висок квалитет.ReptiSelva стакло терариум Литри

Оваа југозападниот дел на сад сценско позадина е голема да е големина за да одговара на задната страна н

Желка резервоарот аквариум е направен од високоодделение пластика, безбедно, нетоксични, трајни, и може

【Меки и Удобни Материјал】 На Брада Змеј Превозникот е направен од Мек Фланелен боксери Ткаенина, Многу

Екопријателски бамбус дрво рамка.Уметнички дела печатени на највисок квалитет на fiberboard, сатенски финиш

Погоден за мали суштества како што се влекачи, пајаци, гуштери итн.Чист еколошки пиење или храната сад.Т�

Мерки 15"L x 7"В Удобно и climbable, покачен поволна безделник дека сите пет влекачи ќе уживате.Прикачите на ста�

Специјално дизајнирани за Скокање Пајаци.Хабитат бара собранието од квалитетот на акрил и 3 D печатени д

Екопријателски бамбус дрво рамка.Уметнички дела печатени на највисок квалитет на fiberboard, сатенски финиш

Scroll