Ново
PETLAOO Желка Резервоарот Аквариум, Желка Живеалиште, Рептили Живеалиште, Желка уживаат Платформа, Лесен за Чистење, (Сино) со исклучок на Додатоци

PETLAOO Желка Резервоарот Аквариум, Желка Живеалиште, Рептили Живеалиште, Желка уживаат Платформа, Лесен за

Достапност: Залиха
DEN 335.76

Желка резервоарот аквариум е направен од високо-одделение пластика, безбедно, не-токсични, трајни, и може да издржи тежина од 350 килограми.На Terrapin вода за чување на резервоар има вграден-во платформа и тен рампата (со исклучок на опрема).Анти-пропадна појас на рампата може да им помогне на желки се искачи.Желката резервоарот аквариум е опремен со одгледување на хибернација област, одмор хранење област, не се лизга индексирање област, и нуркање и пливање област за да се задоволат различните потреби на милениците.Погоден миленичиња : Пустиник ракови, crayfish, мали желки, мали желки и мали amphibians, погоден за мал желки во рок од 2,5 инчи.Petlaoo желка аквариум лесно чистење, силна, транспарентни дизајн за подобро согледување, изградена-во платформа и рампа за сончање за да се обезбеди повеќе пространа средина за вашето домашно милениче.Пакетот вклучува : 1 Pc x 5 литри Желка Резервоар(не содржат светилка и филтер).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мерки 15"L x 7"В Удобно и climbable, покачен поволна безделник дека сите пет влекачи ќе уживате.Прикачите на ста

Оваа шумските сценско позадина е со големина на wraparound 3 страни на нашата Каролина Обичај Кафези Терариу

Оваа југозападниот дел на сад сценско позадина е голема да е големина за да одговара на задната страна н

Литри : 75 литри.Нашето искуство поддржува нас 100% сосема нов и висок квалитет.ReptiSelva стакло терариум Литри

Материјал : пластика;.Модерен стил, повеќе користење на просторот за живеење, мултифункционален и модер

Екопријателски бамбус дрво рамка.Уметнички дела печатени на највисок квалитет на fiberboard, сатенски финиш

【Меки и Удобни Материјал】 На Брада Змеј Превозникот е направен од Мек Фланелен боксери Ткаенина, Многу

●Висок квалитет на алуминиум и алуминиумски мрежа со врвен изработка и стилски дизајн, погодна за мног

Специјално дизајнирани за Скокање Пајаци.Хабитат бара собранието од квалитетот на акрил и 3 D печатени д

Екопријателски бамбус дрво рамка.Уметнички дела печатени на највисок квалитет на fiberboard, сатенски финиш

Погоден за мали суштества како што се влекачи, пајаци, гуштери итн.Чист еколошки пиење или храната сад.Т

Scroll