Ново
Nalge Nunc 150268 Круг на Дното на Цевката, 14 mL, 17.5 мм Дијаметар, 95 mm Должина, PS (Пакување од 500)

Nalge Nunc 150268 Круг на Дното на Цевката, 14 mL, 17.5 мм Дијаметар, 95 mm Должина, PS (Пакување од 500)

Достапност: Залиха
DEN 5142.00

Оптимизиран гас размена со двојна позиција на пропустливи/блиску капа.Off-гас испарливи органски соединенија лесно со дише пакување.Сертификати за сообразност кои се достапни за секој број.Истражување за употреба.Направи критично мобилните апликации со термос научни нијанса 14 Ml круг на дното на цевки.Лесен за Употреба и Сигурен.Произведени во Кина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Прецизност моделирани.Круг дното.Не се стерилни.Полистирен цевки обезбеди јасност и се соодветни за уп�

Волумен 20ml : 50pcs на Том.20ml / 20x150mm стакло тест цевки се во вкупна.Премиум материјал : Овие цевки се изработ�

Материјал : ПП.Издржи температура се движи : 80 ℃ + 121 ℃; може да биде autoclaved на 121 ℃.Употреба : лабораториски

Димензии : 16x100mm.Завртка Капи : Црвена, Монтирани.Јачина на звук : 13ml.Материјал : Полипропилен.Завртка Врво

[Високо Квалитетни Пластични] Нашиот тест цевки се изработени од високо квалитетни PET пластика, нетокси

Строги квалитет систем за проверка и прекрасна изведба ќе се осигурате дека сте одличен производ.лесни

50pcs пластични тест цевки без капи, 5.5 ml.Дијаметар : 0.47" / 12mm, должина : 3.07" / 78mm.Направен од јасно пластика.Кру

Прилагодено Печатење Графички : Луд Наука тема, Бојата е Црна.Тест Цевка : 16 X125mm (0.5 x 5 инчи), Полипропилен,

пакет висина : 11.8 ".пакет должина : 2.6 ".пакет ширина : 8.3 ".тип на производ : ЛАБОРАТОРИЈА за СНАБДУВАЊЕ.Во со

ШИРОКА ПРИМЕНА одлично за складирање на бонбони, примерок, течни, бања сол, монистра, закуски, итн.Исто т

13x100mm Навој Тест Цевки.Јачина на звук : 10ml.Со пластични завртки капа.Карактеристика на цилиндрични круг д

Материјал : Полистирен Пластика.Боја : Транспарентна,Црвена plug капа.Капацитет?3 ml (12mm 60mm x).Употреба : Алте�

Тест цевка е широко се користи во различни прилики : научни лица, роденден или свадба партии, празник укр

Пластични дипломирал цевка со завртка капи за лабораториски тест.Спецификации : Марка : 0.5 ml 1.0 ml 1.8 ml.за п�

Пластични Јасно Лабораторија Шишенцето Мал Шише Примерок на Тест Цевка со Капи за Научни Лабораториски

Објект : Тест Цевки.Labware Цевка Тип : Тест Цевка.Labware Номиналниот Капацитет на англиски јазик : 0.33 оз.Labware Н�

Боја : Проѕирна боја + бела.Големина : 12x75mm.Секој тест цевка доаѓа со фитинг притисни капа за да се спречув

20ml Номинална Јачина на звук 16mm Дијаметар 152mm Висина.Поликарбонат.Greiner БиоЕден 169501 Тест Цевка, 16mm Дијамет�

Конусна дното самостои цевка дизајн : на шишенцето поставени на лабораторија workbench постојано, дури и без

Пакетот вклучува 25 компјутери 40ml јасно тест цевки.Овие тест цевки се изработени од PET пластика додека оп

Прецизност моделирани.Круг дното.Не се стерилни.Полистирен цевки обезбеди јасност и се соодветни за уп�

✅ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ 50мл Конусна Центрифуга Цевка со Висока чистота PP Материјал и Max.RCF : 9,400, т

Со заменлив затка.Тип I Произведени од страна Foxx Живот Науки.Во соработка со Borosil Стакло Работи, Индија, Fo

Цевка Vol.0.85 оз Кол.28x85mm, 1.01.2 мм дебел ѕид, autoclavable.Со алуминиумска завртка капа и силиконската гума лагер м�

Scroll