Ново
RJSP #12RS 150pcs/Многу Професионални Тетоважа Игли за Еднократна употреба Избрани Стерилни Круг Shader Игли за Тетоважа на Телото Уметност (Боја : 1209RS, Големина : 0.35 MM)

RJSP 12RS 150pcs/Многу Професионални Тетоважа Игли за Еднократна употреба Избрани Стерилни Круг Shader Игли

Достапност: Залиха
DEN 1002.72

Најдобрите материјал за изработка на игли : игли се направени од најдобрите квалитет 316 L.хируршки нерѓосувачки челик, на најдобар можен материјал како 316 L е највисок спецификација нерѓосувачки.челик во светот! 316 L е имплант одделение материјал и е слободна од било штетни материи.Состојба : 100% Сосема Нов.Висок Квалитет.Објектот Specification1.најдобрите материјал за изработка на игли : игли се направени од најдобрите квалитет 316 L хируршки нерѓосувачки челик, на најдобар можен материјал како 316 L е највисок спецификација нерѓосувачки челик во светот! 316 L е имплант одделение материјал и е слободна од било штетни материи.За разлика од некои од поевтини игли, на лемење на овие не содржат олово од други штетни материјали кои може да предизвикаат ризик за клиентите!2.занает : со внимателни и фина обработка, игли се во исклучителна бои ,уредно наредени и bifurcations се добро распоредени, што е многу за ефектот на тетоважата.Контакт Us If имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние сме со нетрпение очекувам вашите барања!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.За е�

Направи го исклучите материјал кои го намалуваат триењето на игла совет што резултира со ниско ниво на �

Тетоважата игли е направен од 316 хируршки нерѓосувачки челик и медицинскиодделение пластика.Секоја тет

Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Безбедност : Стерилизација.Количина : 10pcs / кутија.Спецификација : Р

Безбедност материјал : тетоважа игла е направен од висококвалитет 316 B од нерѓосувачки челик и се е чисто

1 Безбедност на слузницата внатре за да се спречи мастило проток назад 2Проѕирен носатотпорни, пвц и мед

МАТЕРИЈАЛ : Амбиција тетоважа игли направени од 316 медицински нерѓосувачки челик.Иглата совет користи A�

Сечилото е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик.Стерилизација која е сертифицирана �

[Совршен Заменливи Дизајн] На 10pcs нано замена касети се многу лесен за употреба.Само треба да се замени с�

Игли За Еднократна Употреба Тетоважа Ефикасна : ВграденВо Пролет, Силна Флексибилност, Уредно Работење,

Компатибилен со Сите видови кертриџ костец машини 100% Д О Гас Sterilized и поединечно пакувани.Мазни рабови с�

✅ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ –НЕ УПОТРЕБА НА ЛАЖНА КОЖА Професионални ножеви на одличен квалитет кои се остри до

ПАКЕТ И ГОЛЕМИНА за Еднократна употреба тетоважа кертриџ игли вкупно 60pcs.Поединечно спакувана и Претхо

1 Безбедност мембрана внатре во системот 2 Светлината јасни бои совет тело подобра видливост...

КЛАСИЧЕН конфигурација.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ игла тип за ИСКУСНИ уметници.Автентични МЕИЧА производ.ЗА ПРОФЕ

Scroll