Ново
Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Завиткани BPA Free, Пареа Воз Локомотива

Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска

Достапност: Залиха
DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосипед трчање.ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Осигурајте се дека вашиот пијалок на избор задржува температурата за многу часови за да се дојде.НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од Нерѓосувачки Челик Материјал и Кожа Завиткани.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ, НЕ се ИСТУРИ,големина е совршена,кој лесно може да се стави во автомобил чаша носителот, велосипед решетката или патна торба.КАКО ПОДАРОК : Совршен подарок за Роденден ,Денот на Вљубените или Одмор за себе ,Пријателите и Семејството.Вакуум Изолирани Шише за Вода *ЈАЧИНА : 17oz (500 ml) *ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Осигурајте се дека вашиот пијалок на избор задржува температурата за многу часови за да се дојде. *НАЈДОБРИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од Нерѓосувачки Челик Материјал и Кожа Завиткани *ЛЕСНО ДА се НОСАТ : ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ, НЕ се ИСТУРИ,големина е совршена,кој лесно може да се стави во автомобил чаша носителот, велосипед решетката или патна торба. *КАКО ПОДАРОК : Совршен подарок за Роденден ,Денот на Вљубените или Одмор за себе ,Пријателите и Семејството. *ПЕРСОНАЛНИТЕ ДИЗАЈН на вистинска кожа покрие со висок квалитет на печатење технологија го прави вашиот шише различни.Тоа ќе биде одличен подарок идеја за вашиот и вашите пријатели.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Донесе на вашето пиво на избор!.Виножито заврши создава мултиобоена естетски.Совршен за партиите, скара

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ ШИШЕ за ВОДА : Спортски шише за вода е направен од високоперформанси хранаодделение од

1 : Вакуум изолација : Нашите високоодделение термичка изолација шише за вода може да се чува ладно за 24 ч

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ Ова 16унца гимнастик е направена со користење на Термос TM вакуум изолација технологиј

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 20 унца од нерѓосувачки челик, шише за вода е совршен за сите видови на вн

【Трајни Премиум Шише】Висококвалитетни и издржливи спортови на вода чаши со leakproof, обновливи еколошки

Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца

Секогаш се чувствува пријатно кул на допир, без разлика дали се полни со топла или ладна содржина.Исклуч

Термос е направен од нерѓосувачки челик внатре и надвор, и фитинзи се храна одделение PP материјали, кои

[BPAfree Изолација Материјал] : Ова шише за вода беше направен од врвен квалитет на храна одделение 304 од не '

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Двоен Ѕид.Чувајте пијалаци ладни до 24hrs или топла до 8hrs со нашите двојно вакуум запеча

Силикони 【Храна Одделение Материјал】На шише за вода термос е направен на 304 нерѓосувачки челик матери

1 Широк спектар на употреба : големина : 26x6.7cm / 10.2x2.6 во.Капацитет : 500ml / 17oz.Многу погодна за вршење на спорт

Голем капацитет, течењедоказ дизајн, со рачка, лесно да се носат.Погоден за канцеларија, дома, на патувањ

【ХРАНАОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ】 : капакот и слама на нашите изолирани шише за вода се направени од издржлив

Нерѓосувачки челик.Луѓето Магацинот 47 cl.Corkcicle Кантина термос чува топли пијалаци за 12 часа и ладни пија

Направени Од Храна Одделение Пластика, Abs, Задебелување И АнтиПропадна Дизајн На Купот На Дното.Лесно Да

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

Овој пренослив спортски шише за вода телото е направено од Алуминиум,еколошки материјал.На алуминиумск

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер

Силикони 【Храна Одделение Материјал】На шише за вода термос е направен на 304 нерѓосувачки челик матери

Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик материјал.Вакуум Изолација : Ова шише за вода усвојува високо к

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК Пакет : пакетот вклучува две нерѓосувачки изолирани обновливи шише за вода.Голем дар оп

♦ Цврсти И Издржливи : За Разлика Од Нормалните Чаши, Ова Е Произведен Користејќи Нерѓосувачки Челик Вн

Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца

Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ Овој 24унца пијат шише е направена со користење на Термос TM вакуум изолација технологи

Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца

❤ [Безбедност материјал] Храна одделение 316 од не ' рѓосувачки челик материјали, одлични корозијаотпорн

Scroll