Ново
Inhomer Еже Со Цветни Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Изолирани Шише за Вода со Капак 17 оз Термо Кригла Спорт Вода Колба, Двојно Ѕидови, се Задржи Топло или Ладно

Inhomer Еже Со Цветни Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Изолирани Шише за Вода со Капак 17 оз Термо Кригла Спорт

Достапност: Залиха
DEN 1476.00

Совршена големина : 17 унца/500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца и возрасни да се користи.Тие се, исто така, совршено се вклопуваат во вашиот автомобил купот на носителот.Чувајте пијалаци ладни & жешка : да се Чува вашите пијалаци мраз ладно за 24 часа и топла за 12 часа во рамките на нашите високо врши изолирани шише за вода.На Колба е направен од двојно ѕидови од не ' Рѓосувачки челик кој е 100% BPA free и нетоксичен.Тоа никогаш не ќе го оставам некој метален вкус или ' рѓа.Пиење повеќе вода со ова шише за вода, погоден за секоја спортски активности, работа, училиште и било сценарио во вашиот секојдневен живот.Совршена како подарок за пријателите и семејството—песна едни со други напредокот и да се направи остане хидриран забавна активност!.Овој Термос Шише за Вода има течност капацитет за складирање на 17oz (500ml прибл.) што е доволно за едно лице за користење на времето.Нерѓосувачки челик лагер и надворешната школка Двоен ѕид вакуум изградба се вклопат за повеќето купот на сопствениците на автомобили и кеси.Тоа ќе води пијалоци потопла, кулер, новак подолго.Компактен и лесен дизајн ви овозможува лесно да го носат тоа каде и да одите.Со овој вакуум колба, топлина и студ на пијалаци се заштитени креирање на виртуелна airless просторот околу течности кои го одржуваат на температура.Прекрасен подарок за вашите пријатели, мајка, татко, неа и за него!Спецификации : Димензии : 10×2.6 инчи Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Thermoses Шише Капацитет : 500 ML на Пакет : 1x Thermoses Шише за Вода.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер

Децата шише за вода, стилски нерѓосувачки челик вакуум колба, лесен за носење, термичка заштита, симпати

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК Пакет : пакетот вклучува две нерѓосувачки изолирани обновливи шише за вода.Голем дар оп

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 20 унца од нерѓосувачки челик, шише за вода е совршен за сите видови на вн

На термос шолја се направени од храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, кој е многу здраво и безбедно

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Двоен Ѕид.Чувајте пијалаци ладни до 24hrs или топла до 8hrs со нашите двојно вакуум запеча

Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на

Внатрешниот материјал на овој производ е направен од 304 од не ' рѓосувачки челик.Школка материјал на ово

На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18 / 8 нерѓосувачки челик ш

Донесе на вашето пиво на избор!.Виножито заврши создава мултиобоена естетски.Совршен за партиите, скара

Силикони 【Храна Одделение Материјал】На шише за вода термос е направен на 304 нерѓосувачки челик матери

Направени Од Храна Одделение Пластика, Abs, Задебелување И АнтиПропадна Дизајн На Купот На Дното.Лесно Да

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер

100% Пари гаранција за враќање.На шише за вода е двојно ѕидови и вакуум изолирани, кое што ги чува вашите о

Термос е направен од нерѓосувачки челик внатре и надвор, и фитинзи се храна одделение PP материјали, кои

Преносни и издржливи.Идеални за патување, активности на отворено, автомобил, канцеларија, дома, на учили

[Висококвалитетни материјали] Пластични безбедно да се користи секој ден и е погоден за повеќето автомо

1 Широк спектар на употреба : големина : 26x6.7cm / 10.2x2.6 во.Капацитет : 500ml / 17oz.Многу погодна за вршење на спорт

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер

Овој пренослив спортски шише за вода телото е направено од Алуминиум,еколошки материјал.На алуминиумск

Scroll