Ново
Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Завиткани BPA Free, Животински Пеперутка Летање Крил

Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска

Достапност: Залиха
DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосипед трчање.ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Осигурајте се дека вашиот пијалок на избор задржува температурата за многу часови за да се дојде.НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од Нерѓосувачки Челик Материјал и Кожа Завиткани.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ, НЕ се ИСТУРИ,големина е совршена,кој лесно може да се стави во автомобил чаша носителот, велосипед решетката или патна торба.КАКО ПОДАРОК : Совршен подарок за Роденден ,Денот на Вљубените или Одмор за себе ,Пријателите и Семејството.Вакуум Изолирани Шише за Вода *ЈАЧИНА : 17oz (500 ml) *ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Осигурајте се дека вашиот пијалок на избор задржува температурата за многу часови за да се дојде. *НАЈДОБРИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од Нерѓосувачки Челик Материјал и Кожа Завиткани *ЛЕСНО ДА се НОСАТ : ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ, НЕ се ИСТУРИ,големина е совршена,кој лесно може да се стави во автомобил чаша носителот, велосипед решетката или патна торба. *КАКО ПОДАРОК : Совршен подарок за Роденден ,Денот на Вљубените или Одмор за себе ,Пријателите и Семејството. *ПЕРСОНАЛНИТЕ ДИЗАЈН на вистинска кожа покрие со висок квалитет на печатење технологија го прави вашиот шише различни.Тоа ќе биде одличен подарок идеја за вашиот и вашите пријатели.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Висококвалитетни материјали] Пластични безбедно да се користи секој ден и е погоден за повеќето автомо

Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик материјал.Вакуум Изолација : Ова шише за вода усвојува високо к

Производител : Kirk, Тип : Muffineer.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : 18001849 Бренд : Кирк.Модел : Repousse.Repousse од Kirk Exce

На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18 / 8 нерѓосувачки челик ш

【Висок квалитет】 : Нашето првенство е издржлив, електро полиран на внатрешноста за да се обезбеди ваши�

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ Ова 16унца гимнастик е направена со користење на Термос TM вакуум изолација технологиј�

Голем капацитет, течењедоказ дизајн, со рачка, лесно да се носат.Погоден за канцеларија, дома, на патувањ

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До�

Овој пренослив спортски шише за вода телото е направено од Алуминиум,еколошки материјал.На алуминиумск

100% Пари гаранција за враќање.На шише за вода е двојно ѕидови и вакуум изолирани, кое што ги чува вашите о�

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

Децата шише за вода, стилски нерѓосувачки челик вакуум колба, лесен за носење, термичка заштита, симпати

Нерѓосувачки челик.Луѓето Магацинот 47 cl.Corkcicle Кантина термос чува топли пијалаци за 12 часа и ладни пија

Внатрешниот материјал на овој производ е направен од 304 од не ' рѓосувачки челик.Школка материјал на ово�

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК Пакет : пакетот вклучува две нерѓосувачки изолирани обновливи шише за вода.Голем дар оп

Термос е направен од нерѓосувачки челик внатре и надвор, и фитинзи се храна одделение PP материјали, кои �

1 : Вакуум изолација : Нашите високоодделение термичка изолација шише за вода може да се чува ладно за 24 ч

【ХРАНАОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ】 : капакот и слама на нашите изолирани шише за вода се направени од издржлив

Силикони 【Храна Одделение Материјал】На шише за вода термос е направен на 304 нерѓосувачки челик матери�

Силикони 【Храна Одделение Материјал】На шише за вода термос е направен на 304 нерѓосувачки челик матери�

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер�

【LCD ДИСПЛЕЈ】 : Голем екран на smart температура на екранот.Лесно е да се разбере внатрешната температура н

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер�

❤ [Безбедност материјал] Храна одделение 316 од не ' рѓосувачки челик материјали, одлични корозијаотпорн�

Донесе на вашето пиво на избор!.Виножито заврши создава мултиобоена естетски.Совршен за партиите, скара

Scroll