Ново
Термос Кралот - - 0,47 L готвач термос

Термос Кралот - - 0,47 L готвач термос

Достапност: Залиха
DEN 1179.84

Секогаш се чувствува пријатно кул на допир, без разлика дали се полни со топла или ладна содржина.Исклучително компактен дизајн го прави лесно да се земе заедно со вас.Нераскинлива рѓа-слободен челик внатре и надвор.Чува топли пијалаци до 12 часа и ладно, за период до 24 часа.Cette bouteille Isotherme Кралот d'une capacit де 470 ммл, 710 ммл оу 1200 ммл т concocte par термос.Vous trouverez une искористување l'occasion де toutes вос expditions, loisirs, voyages...Син корпус vous est propos en инокс морски готвач.Une двојно paroi де врски, за да обезбедат d'air т rflchie се прелива assurer une заштита maximale.Син дизајн ultracompact раздерете cette bouteille avec poigne rtractable trs lgante и facile amener avec свр.Ла caractristique est de pouvoir prserver вос boissons chaudes pendant 24 ч ет froides pendant 24 h.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 20 унца од нерѓосувачки челик, шише за вода е совршен за сите видови на вн�

Висококвалитетни материјали : Нашата термос колби се направени од висококвалитет 18 / 8 храна одделение о

1 : Вакуум изолација : Нашите високоодделение термичка изолација шише за вода може да се чува ладно за 24 ч

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК Пакет : пакетот вклучува две нерѓосувачки изолирани обновливи шише за вода.Голем дар оп

СОВРШЕН ПОДАРОК– Нашите индивидуализира гимнастик ќе биде совршен подарок за Денот на Мајката, Таткот�

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Двоен Ѕид.Чувајте пијалаци ладни до 24hrs или топла до 8hrs со нашите двојно вакуум запеча

【ХРАНАОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ】 : капакот и слама на нашите изолирани шише за вода се направени од издржлив

Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик материјал.Вакуум Изолација : Ова шише за вода усвојува високо к

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер�

Внатрешниот материјал на овој производ е направен од 304 од не ' рѓосувачки челик.Школка материјал на ово�

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ Овој 24унца пијат шише е направена со користење на Термос TM вакуум изолација технологи

100% Пари гаранција за враќање.На шише за вода е двојно ѕидови и вакуум изолирани, кое што ги чува вашите о�

Со рачка за на рака, можете лесно може да го закачите на вашиот ранец или торба за погодност за носење.Ун�

Силикони 【Храна Одделение Материјал】На шише за вода термос е направен на 304 нерѓосувачки челик матери�

[Висококвалитетни материјали] Пластични безбедно да се користи секој ден и е погоден за повеќето автомо

Силикони 【Храна Одделение Материјал】На шише за вода термос е направен на 304 нерѓосувачки челик матери�

Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

★TEMP КОНТРОЛА★ Ова малку колба е совршен за ледено кафе и топли пијалоци, двојно ѕидови дизајн држи ваши

Scroll